Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a CCC cipőboltról?

Vélemények a CCC cipőboltról?

Figyelt kérdés
Jobb, mint a Deichmann? Én most vettem ott csizmát, picit kínai szaga van, nem vészes, viszont kényelmes. Remélem fogja bírni valamennyire a telet...

2013. nov. 25. 23:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
12ezerért vettem egy éktalpú bokacsizmát, Jenny Fairy vagy mi. 1 hét után a talp illesztésénél felpergett a vékony bőr, de körben mindenhol, alig 3 hónap után pedig levált a talpa úgy, hogy befért a kezem. Javíttatni nem lehetett, a talp egy nagy nulla volt eleve, sz*rból várat.. Plusz a kisujjam alatt felpúposodott egy szög hegye. Visszavinni nem tudtam, mert úgy eltettem a blokkot, hogy meg se találtam. Egy évig őrizgettem a szekrényben, tegnap bedobtam a kukába. Soha többet ott semmit.
2017. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja most meg vettem egy éktalpú papucsot, igaz, az "csak" 6000 Ft volt, de már vissza is vittem. Vágta a lábam a pántja, cipész szerint a készítésénél nem vették figyelembe a láb anatómiáját. Ráadásul a fekete bőr része, ha valami megsúrolta véletlenül, fehérre kopott. A fekete, értitek.. Másnap tele volt fehér csíkokkal. A mű parafa aljára fehér kemény 1 centis réteg volt ragasztva, ami jó volt, mert csempén legalább nem csúszott, viszont az meg barnára kopott.

Gáz az egész bolt. Ócska.

2017. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha van még olyan aki nem tudná... -> CCC,Deichmann is kínai cipőket árul,jóval drágábban.

(Mellékesen írom,hogy Én amiket náluk vettem egy se húzta sokáig,mint általában.De egy áráért kettő párt veszek máshol..)

2017. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
Nagyon nem korrektek hibas aru visszavetelekor! Egyertelmuen silany minosegu ciponel tobb het mig bevizsgaljak, majd nem cserelik es nem fizetik vissza az arat. Nem ajanlom a CCC cipoboltokat:(.
2019. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
A Békéltető Testület ajánlása ellenére sem cserélték be az egy napon belül visszavitt hibás szandált.
2019. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Szerintem jó cipőket árulnak, eddig nem volt rossz tapasztalat velük. Legutóbb viszont itt vásároltunk:

[link] Mindenkinek ajánlom!

2019. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én 6 napja vásároltam tőlük egy Clara Barson Csizmát. Felszakadt belül a bélés az oldalán és a sarkánál is feljött. Ha nem kezdenek vele valamit akkor majd megoldom egyedül de az fix , hogy ott soha többet nem vásárolok. 6 nap alatt 4 szer volt rajtam maximum 200 métert mentem benne és szétment. Pff...
2020. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!