Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ilyen időben mibe...

Csajok, ilyen időben mibe szoktatok bulizni járni, ha gyalog mentek? Milyen lábbelit vesztek fel? Csizmát, körömcipőt, vagy mit?

Figyelt kérdés

Holnap buliba megyek, elég régen voltam már, főleg téli időszakban és nem tudom, mit vegyek fel.


Valami csinos ruhát fogok felvenni, igazából 3 közül fog eldőlni, hogy melyik legyen. Van hozzá 40 denes harisnyám is, viszont nem tudom, milyen lábbelit vegyek fel.


A bokacsizmámmal lehet, hogy kicsit furán nézne ki a ruhám, viszont az egy kényelmes magassarkú és nem fázna benne a lábam.

Félek, hogyha körömcipőt veszek fel, megfázok. Szerintetek mi legyen?


2013. nov. 28. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyáron körömcipőben jársz? Abban nem szokott a végére fájni a lábad? Akkor nem viszel váltócipőt?
2013. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyáron általában magassarkú szandálban, nyitott orrú körömcipőben szoktam menni bulizni. Most végül a bokacsizmámat vettem fel, mert féltem, hogy körömcipőben megfáznék, az pedig most nem hiányozna.


Egyébként a végére már általában kicsit megfájdul a lábam, de ez ilyen. Meg lehet szokni, és tényleg nem járok olyan gyakran bulizni, hogy azt az 1-1 alkalmat ne bírjam ki. Viszont magassarkúban jobban szeretek bulizni, mert sokkal csinosabb vagyok úgy. :)

2013. nov. 30. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából a kérdés arra irányult, hogy ha nyáron is magassarkúba jársz, akkor viszel-e váltócipőt a hazaútra vagy inkább viseled a fájdalmat, esetleg valami más praktikád van? :)
2013. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam váltócipőt vinni, általában abban megyek haza, amiben elmegyek. Néha már nagyon fáj, de csak pici táskával megyek bulizni, amibe kulcs, pénz, teló, igazolvány és zsepi van. :)
2013. nov. 30. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!