Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen extra rövid miniszoknyát...

Ilyen extra rövid miniszoknyát hol lehet kapni "plus size" méretben?

Figyelt kérdés

[link]


Randira szeretném felvenni. :)



2013. nov. 30. 18:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg esetleg plus size boltokban..egyébként, ha plus size vagy, ill olyanok a lábaid, mint a képen, amit linkeltél, akkor szerintem határozottan NE vegyél fel ilyen szoknyát..nagyon közönséges és ízléstelen lenne.
2013. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
92%

Azokkal a vastag lábakkal amiket belinkeltél plusz ez a szoknya... Esetleg egy hentes legénynek jó leszel, de mindenki más gusztustalannak fog találni már bocs. Eleve rövid a szoknya - sok pasi még nem is tartja csábítónak ezt a kitárulkozást mivel olcsó hatást kelt - de hogy még azok a vastag combok lógjanak ki belőle... bizarr na.

Nem, senki sem az ellen van hogy plusz size méretekkel rendelkezz és randizz, hanem azt mondjuk hogy öltözz fel ízlésesen, és ne úgy mint az útszéli Ms. Röfi. Na.

2013. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ez a kérdés csak provokáció és egy újabb vitakeltési kísérlet a vékony lányok vs. ducibbak témára.

Ha meg komoly, akkor gondolkodj el azon, hogy miért írták neked annyian, hogy ne vedd fel. Törődj bele abba, hogy vannak olyan ruhadarabok, amik nem állnak jól a ducibb lányoknak, és fordítva. Én pl. tudom, hogy nem áll jól a piros rúzs, mert nagy a kontraszt az arcbőröm és hajam között, de beletörődtem és nem kenem csakazértis magamra, hogy jól kiröhögjenek...

Ez a szoknya pedig egy vékony lányon is közönséges. Én sem vagyok vastag, a lábaim pedig kifejezetten vékonyak, de sosem vennék fel ennyire rövid szoknyát.

2013. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
NEM ÁLLNA JÓL!Fogd már fel.Vagy tudod mit?Vedd csak fel és majd jól körberöhög mindenki amikor kimész az utcára.Ha ennyire rettentően sötét vagy,akkor tessék.Csak rohadtul nem vágom,hogy minek a kérdés.
2013. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
91%

Megnéznélek ilyen szoknyában hurkalinda. :D Nem vagy formás, lehet hogy van mit fogni rajtad és vonzó nő vagy, de egy ilyen szoknyában csak az utcasarokra lennél jó. Mondjuk a felfogásod se valami hűűű, de sebaj, ilyen nők is kellenek, legalább van kit dugni.


U.i: tanuld meg használni a printscreent

2013. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek az előttem szólókkal. :P Süt rólad, hogy nagyon el vagy telve magadtól, pedig ahogy látom, nem sok eszed van. xD Nekem van annyi logikám, tinédzserként, hogy tudjam, úgy állna ez a szoknya olyan combon mint amilyen neked van, mint egy kötözött sonka, lol xD

Talán a többi válaszoló sem VÉLETLENÜL írta, amit írt... De csinálj amit akarsz, nem mi fogjuk magunkat kiröhögtetni. Csak annyit mondok, hogy egy hosszabb egybe részes ruha sokkal jobban mutatna rajtad. A kiszemeltedet meg előre is sajnálom. Tudod, gondolkodni nem tilos, de nálad úgy tűnik mégis... :p

2013. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Most komolyan azon a pálcikalábú lányon, aki az első képen van, jobban nézne ki ez a szoknya, mint a harisnyás képen lévő formásabb lányon? A teltebb lányokon sokkal szebben mutat a miniszoknya, szerintem.

Az első képen lévő lányon nekem sem tetszik, de az én telt, formás lábaimon jól nézne ki, ezért szeretném felvenni a randin. A túl hosszú, vékony gólyalábakat tényleg jobb elrejteni, de akinek ilyen szép formás, azt meg kell mutatni és kár takargatni!

2013. dec. 1. 13:40
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg rettentően sötét vagy.Húzd fel és égessed le magad,na.Menthetetlen vagy....
2013. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen a stílusom és kész. Felvállalom magam és a nőiességem. Télen is így szoktam öltözködni.

Általában ilyen összeállítás van rajtam: [link]

Szerintem ez így nagyon szexi. Mások is mondták már ezt egyébként.

2013. dec. 1. 13:56
 20/44 anonim ***** válasza:
88%
Szerintünk meg undorító és gusztustalan.
2013. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!