Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen extra rövid miniszoknyát...

Ilyen extra rövid miniszoknyát hol lehet kapni "plus size" méretben?

Figyelt kérdés

[link]


Randira szeretném felvenni. :)



2013. nov. 30. 18:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy birodalmi lépegető jut rólad eszembe. :)
2013. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk rá, nem csak a szoknyája rövid hanem az esze is :D Úgy se fogja felfogni amit magyarázunk neki. Legalább kineveti a pasija és ha meglátjuk az utcán akkor mi is :D


Már ha nem csak a provokálás a célja a kérdésnek, mert nekem kezd úgy tűnni.

2013. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
De Te nem formás vagy, hanem duci..ez már túl megy a formáson és nem, nem mutat jól a linkelt képen lévő lábakon ez a szoknya. Mondom ezt úgy, hogy én is sokáig voltam dagi, de be tudtam látni azt, hogy vannak olyan ruhadarabok, amik egy dagi nőn egyszerűen ízléstelenül néznek ki..ilyen pl a miniszoknya.
2013. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyjátok, ne sértegessétek a narcisztikus ego-ját. :-)
2013. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem azt hordasz amit akarsz,de a beszédstílusod undorító.
2013. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
tudod ki jutott eszembe? a gyilkos elmékben van az a szőke, "plus size", duci nő, aki mindig feltűnő, színes cuccokat visel, egyáltalán nem az alakjának megfelelően. Vagy Gizi, a barátokköztből. Tudom, hogy ezek csak kitalált karakterek, de ha nem akarsz te is ilyen nevetséges hatást elérni, hanyagold a pics*szoknyát.
2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ott Garciára gondolsz :DD De neki direkt ilyen a stílusa, és igazad van, kitalált karakterek. De a kérdező sajna nem az... :P
2013. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Ma is miniszoknya volt rajtam vékony, testszínű nejlonharisnyával, mégsem szólt be senki. A barátom is csak annyit kérdezett, hogy nem fázom-e?

Azért érdekes: régen a fiúknak bejött a miniszoknya, most meg mindenki qrvázza.

2013. dec. 1. 19:00
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Lebuktál trollocska.Ha barátod van,akkor kivel is randizol?
2013. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
93%
Milyen guszta lehetett a hájas combod remegése nejlonharisnyában. Mint egy tál kocsonya.
2013. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!