Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel Szilveszterre?

Mit vesztek fel Szilveszterre?

Figyelt kérdés
Csajok Már biztosan tervezgetitek:)
2009. nov. 22. 09:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Egy jó kis szoknyát, és egy fekete felsőt. =)
2009. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen buliba megyek, amúgy még meg sem fordult a fejemben xD

Most a karácsonyi szettem tervezem :)

2009. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... Meg az is, hogy hol leszek szilveszterkor.
2009. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Csipkéshátú, csipkésujjú fehér Blue Nature felsőt és hozzá vagy egy kövekkel kirakott sötétkék farmert, vagy egy fekete csőnacit. :)

Nem tudom milyen a stílusod, de ha pesti vagy, akkor a Lurdy-ház Mayo Chix üzletét ajánlom, mert nagyon sok és szép alkalmibb jellegű felső, vagy ruha van. ;)

20/L

2009. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát még nem biztos hogy hova megyünk de ha komolyabb helyre akkor:

Fekete-lila miniruha, magassarkú csizmácska és ilyen sötét lila leggings szerűség és még kell nézzek hozzá valamit mert így fázni fogok.

Ha nem olyan komoly: farmer csőnaci, csizma vagy más magassarkú cipő, meg szerintem ilyen pulcsi ami tunika szerű de ha táncolok akkor szerintem abba melegem lesz tehát lehet hogy csinibb felső és kardigán lesz belőle. Mindkettőhöz kiegészítők.

2009. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
csőfarmer naci,fekete csillogós felső(a háta nagyon kivágott),fekete bokacsizma,meg fekete ékszer szett(fülbevaló,nyaklánc,karkötő)
2009. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Először legyek meghívva valahova,aztán apám engedjen el.Majd utána tervezgetem a ruhámat:)Addig minek?:S

14,5/L

2009. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az idén igencsak pucci partyra megyek,szóval csakis egy Náray darab jöhet szóba.Bordó királylány ruha gucci cipővel...hmmmm életem legszebb szilvesztere lesz.
2009. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
óóó mivel én leszek a házigazda, azt hiszem egy répafarmer és egy póló megteszi! XD ez a hétköznapi öltözetem, ha esetleg partyzni mennék lehet, fúzőt vennék fel, de mivel nálam lesz 1 ilyen baráti (kb ilyen 10 emberes) móka, mind1. úgyis lelessz öntve vagy hányva XD
2009. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amugy Nekem is megvan Már Időben el kell kezdeni hogy ne utolsó pillanatra maradjon.

Én egy Fekete Rózsaszin Miniruhába leszek alatta szerintem valami Kis Cicanadrág hogy a Fenekem azért ne legyen Ki Hozzá magas sarku cipővel és fekete Pink Kiegészitőkkel:)

Szerintetek Milyen?:)

2009. nov. 22. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!