Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segitenetek? Csinos ruhak VS...

Segitenetek? Csinos ruhak VS valodi enem.

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok, nem tul magas, es van is rajtam par plusz kilo, de nem veszes. Altalaban sportos, kenyelmes ruhatkat hordok. Pl farmer, kapucnis belebujos felsok, sima egyszeru ruhak. Szinte mindig turiban vasarolok, mert rendes boltban nem talalok magamra ruhat. De neha ugy erzem, tok szivesen hordanek "csajosabb" ruhakat. Pl van aki 2x akkora, mint en, felvesz egy "csajos" folsot, es sokkal jobban all rajta, mint rajtam allna. :S Sokszor elindulok vasarolni "rendes" boltba, hogy na most mar pedig veszunk vmi csinos felsot, de aztan meglatom oket, es tudom, hogy nem tudnek ilyet hordani, mert az nem en vagyok, meg nem is all(na) jol. Egyszeruen tudom, hogy az nem en lennek, ha azt hordanam. Ugyhogy mindig egy sima, alt. csikos folsonel lyukadok ki...:S Mi csinaljak? Ehhez nem csak batorsag kene, hogy elkezdjek egy ilyet hordani, hanem "izles" is, mert nem nagyon ertek hozza, hogy mit mivel hogy hordjak. Van aki hasonlo problemaval kuzkodik? Mi a megoldas?
2009. nov. 22. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi kell neked????Egy olyan csaj aki elmegy veled vásárolni,ért is a ruhákhoz és kiválaszt neked olyan felsőket amiben tuti bomba nő vagy.És nincs ellenkezés....:D Engem is így zökkentettek ki a fekete mániából.
2009. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is: Azért mert van rajtad kicsi felesleg attól még lehetsz nőies és szexis! :)

Másodszor: Azért mert úgy érzed nem illik hozzád még felpróbálhatod! Fogj meg egy csini felsőt, és egy hozzáillő gatyát és próbáld fel együtt a kettőt. Máshogy fog állni rajtad mint a vállfán lógva!

Végül pedig: Először vegyél alapdarabokat! Tudom, hogy nehéz átállni a sportosról a nőiesre. Első lépésnek megteszi egy csinos blúz, vagy selyemfelső (ez eltakarja a felesleget) hozzá pedig egy csinosabb gatya, esetleg egy magassarkú. Próbálj fel aztán egyre több mindent és így fokozatosan tudod majd bővíteni a ruhatárad. Ehhez igazítsd majd a sminked és a frizurád is!

Remélem mondtam valami hasznosat. :)

20/L

2009. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hat igen, jol jonne egy ilyen vasarlos baratno, de sajna most nem igen akad... Amugy jobban belegondolva, tenyleg kene, mert egyedul nem "megy"...:S

De azert koszi a valaszokat! :)

Johetnek meg tovabbi tanacsok.

2009. nov. 22. 18:05
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia. Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Válassz pár alapdarabot, aztán jön a többi is;)

Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy hány cm vagy és hány kiló?

2009. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
szerintem sem kéne egyből fejest ugrani a mélyvízbe. mi lenne ha először egy nőiesebb pulcsit vennél? karcsúsított, színes, valami szép mintával. csajos is meg sportos is. utána meg lehetne próbálni felsőt is keresni. de tényleg jó lenne hozzá valami divatértő barátnő. nincs ilyen osztálytársad vagy csoporttársad, ismerősöd, valami rokon, mondjuk unokatesó? adhat tanácsokat és bátorítást is.
2009. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb 165 centi, es 73-74 kg. Szal van, de epp azon vagyok, hogy kevesebb legyen. :)

A baj az, hogy kulfoldon vagyok, eddig egyedul...:S

2009. nov. 22. 18:22
 7/9 anonim válasza:
100%

Ismét én vagyok, aki megkérdezte a súlyodat.

Azt hittem, hogy vészesebb. Bátran merj színes, mintás ruhákat felvenni.

Ha pedig már tudsz magadnak venni csinibb ruhákat, akkor egy magasabb sarkú csizma sokat javíthat :)

2009. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te akkor olyan alakú vagy mint a legjobb barátnőm :)


Amikor gimisek voltunk, Ő volt az egyik legtrendibb csaj a suliban. Én is halál irigy voltam a cuccaira, mindig neki voltak a legmenőbb farmerjei, pedig akkor is ilyen alakú volt, vagy még több kiló volt.


Aztán elkezdett rocker lenni, szőkéből lett fekete haj, cuki csattok eltűntek, lett acélbetétes bakancs, fekete póló....


Közben én, aki irigy voltam a jó cuccaira, elkezdtem nőiesen öltözködni, most már kettőnk közül én vagyok az, aki sokkal csajosabb.

És húzom magammal, mert ha valami ruhám már nekem nem kell az sokszor neki kell.... stb. meg együtt járunk vásárolgatni.


Neked is egy ilyen barátnő kéne, aki nem hagyja, hogy az alakod uralkodjon rajtad, és megmutassa, hogy lehetsz csinos 70 kiló felett is.


Kezdetnek vegyél egy kötött kardigánt, nekem a legfőbb alapdarabjaim a kardigánok. Mindenféle fazonban. Pl. vegyél egy olyat, ami derékon megkötős, és rövidebb (fenékig érő) fazon. Nagyon nőies.

Ha eddig nem jártál magas sarkakon, akkor nem kell rögtön a legmagasabb sarkú csizmákat felvenned, próbálgass kicsi sarkú vagy épp lapos, de most divatos csizmákat.


A turikról: jól teszed, hogy ott vásárolgatsz. A legszuperebb cuccokat ott lehet beszerezni, töménytelen mennyiségű kardigánom van onnan. Menj a Háda kilós turijaiba, a legjobb alapdarabokat ott lehet beszerezni: V- nyakú, kereknyakú pulcsik, trikók, sima egyszínű felsők, ha szerencséd van, szuper farmert is találhatsz, a kiegészítőkről nem is beszélve :) (a darabárasokba a cifrább cuccok kerülnek).

2009. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hehe, ja, a barátnős vásárlás hasznos, tényleg segít..meg van ugyanilyen stylistban is, személyi stylistnak hívják, aki elmegy veled vásárolni: [link]

Szerintem amúgy minden az elhatározáson múlik...merj kipróbálni új dolgokat az a tanácsom!

2009. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!