Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportsdirect-ről való rendelés...

Sportsdirect-ről való rendelésről vélemény? Méretezés milyen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, kicsit régi a kérdés, de gondoltam hátha még aktuális. Én itthoni méretekben kb s-et hordok polókból, nagyon ritkán xs-et, de van h az m-es is jó rám (pl mango polóknál). Rendeltem 1 s-es pulcsit, meg 3 s-es polót, az összes nagy lett rám. A derék tájon még nincs is nagy baj, a mell része szörnyen nagy, nem tudom h az xs-es jó lett volna e.

Szóval vagy jó lesz rád a méret v nem. Nekünk sajnos 2 db termék lett jó :(

2014. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is leírnám a tapasztalatomat.

Kicsit megijedtem attól, hogy páran azt írták, hogy nem kaptak meg 1-2 dolgot, nem volt jó a méretezés, ill nem kapták vissza a pénzüket- a nem megkapott árú után. Nos Én 8db terméket rendeltem,az összes megérkezett, mind jó lett. Érdemes elolvasni, hogy mit írnak kommentbe. Ha olyat olvasol, hogy "nagy lett", "az egyel kisebb méret lett rám a jó" - akkor ezeket érdemes megfogadni és kisebbet kell belőle rendelni. Én is így tettem és jól jártam. Nagyon gyorsan kiszállították, ami plusz pont. Ó és még egy kis ajándékot is kaptam: egy óriás bögrét :D Nagyon jó minőségű anyagból vannak a ruhák (karrimor). Röviden és tömören: megéri onnan rendelni.

2014. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ennyire jó véleménnyel az adott oldalról.

Rendeltem 2 terméket..el is postázták..viszont nem szállitották ki...irtam nekik hogy miért nem kapom már meg ...erre azt irták vissza hogy nem fogják kiszállitani a pénzemet meg majd visszakapom...ha hozzájuk visszaért a rendelésem.Nagyon mérges lettem.Se pénz,se termék.

Az email-s még folyamatban

2014. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Másodszorra is rendeltem tőlük. 5 nap alatt kihozták a csomagomat, hiánytalanul. A ruhák tökéletesen állnak.

#2. voltam

2014. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is kaptam bögrét de nem ajándékba...2fontot felszámoltak.

Először én is azt hittem ajándék de nem...Nézd csak meg jobban azt a számlát...Mielött fizetnél a gép automatikusan be x-i Neked azt hogy kéred a bögrét (pénzért természetesen!)

2014. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már négyszer rendeltem tőlük,mindig az ötödik napon a dhl hozta a csomagot, van az oldalnak a rendeléskövetés funkciója,ha a csomag pestre ér következő nap kézbesitik
2014. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már többször ...a legutolso csomagom nem szállitották ki...irtam nekik a postaköltséget benyelték csak a ruhák árát kaptam vissza!A mai napig nem tudom mi történt...de megfogadtam hogy többet nem rendelek tőlük!

Akárki akármit mondd.

2014. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös megnéztem és egy fillért se számoltak fel érte, sőt még a számlán se tüntették fel. Csak a ruhák árát fizettem+ a szállítási költséget.
2014. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De jó Neked!!

Bár mondjuk nem értem mi alapján döntik el hogy ki ingyen ki fizet érte...Lefotoztam 1 fontba került.

Ami nem sok...de ne tegyenek már rá plussz költséget pláne ha nem kérem :/

a szállitási költség amúgy sem olcsó.


[link]

2014. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez durva...


[link]

2014. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!