Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki milyen kiegészítőket vagy...

Ki milyen kiegészítőket vagy ruhákat vesz fel karácsonyra, ai annyira nem nagymamás de nem is miniszoknya meg ilyenek normális csinos cuccok? Ilyenekről képeket kérnék szépen! Köszike előre is!

Figyelt kérdés

Ilyesmiket azért nem szeretnék:

[link]


Inkább ezek:de nem pont ilyet csak ilyen hosszúságút!)

[link]


2011. nov. 27. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
én álltalában cicanaci meg hosszú rénszarvasos pulcsi :D nagyon jól néz ki :D
2011. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy gyönyörű szép ruhám, idén azt fogom fölvenni. Ehhez egy picit hasonló:

[link]


Egyébként én sem szoktam túlzásokba esni. Valami nadrág, és hozzá valami fölső.

Fülbevaló, karkötő, és nyaklánc. Meg gyűrű. De ezek is hagyományosak, sima ezüst. Semmi giccses bizsu. :)


24/n

2011. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2011. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél (hogy felvennéd), na olyanom van nekem, csak van ujja :)) Fukszia színű.

Ehhez veszek fel fekete harisnyát és fekete csipkés magassarkút. Ékszerek pedig: ezüst csillag a fülemben, ezüst nyaklánc amin csillag van és a gyűrűim (szintén ezüst, 2 db). Nem csicsázom túl, mert maga a ruha már nagyon elegáns.


Tavaly fekete nadrág volt és piros elegáns felső. Előtte évben pedg egy piros bársony ruha fehér blúzzal (mert pántos volt a ruhám) Ahhoz is igen minimalista volt a kiegészítés.

2011. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Rajtam egy hosszított derekú szűk piros "garbó" lesz, aminek olyan nagy ejtett nyaka van, fekete szűk térdszoknya szintén fekete önmagában mintás pamutharisnyával.

És néhány éve elengedhetetlen "kiegészítőmmé" vált a mikulás-sapka. :)

No persze ez utóbbi nem végig van rajtam, mire asztalhoz kerülünk, addigra már csak egy dekoráció a sok közül...

2011. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! mindegyik nagyon tetszik attól függetlenül hogy elmúlt karácsony hordani fogoom őket.(talán egy kicsit nyáriasabban!XD)
2012. febr. 24. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!