Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Rap stílus öltözködés...

Milyen a Rap stílus öltözködése? Muszály a bő gatya?

Figyelt kérdés
Csaj vagyok és eddig is szerettem a rappet de most valahogy Eminem élettörténete miatt úgy érzem hogy rapper stílusba fojtatom. Eddig az a tipikus cicababa voltam a barátnőim miatt de egyszerűen ebbe nem érzem jól magam. Kutakodtam meg minden és lehet hogy nem akarok rappelni de attól még maga a stílus meg az élet vitel meg úgy minden tetszik. Viszont nagyon nem szeretem a bő gatyákat... Az nagy baj sztetek?? És hogy nem csak rap-et hallgatok hanem szoktam néha Pop-ot is. Az sztetek gáz?? :$$ Köszi a válaszokat <3

2013. dec. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek akarsz birka lenni, lehetnél esetleg egyéniség is, aki azt vesz fel, amit szeret és azt hallgat, ami jó a fülének... Most ha valaki azt mondja, hogy nem avatnak repperré, ha popot hallgatsz, akkor sírva bekuporodsz a sarokba?
2013. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem azt jelenti hogy mást majmolok és nem is azt hogy beállok a sorba. Ez egy életstílus amit elég sokan űznek és az hogy ezt én is akarom az nem azt jelenti hogy "tömeg gyártmány" vagyok. Olyan ez mint mikor valaki rocker-ré akar válni.
2013. dec. 18. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd megszereted a bő gatyát sokkal kényelmesebb,és ez egyéniség mert a sok cicababa szük farmer gatya meg kivágott pólóval meg ilyennekkel csak tucatnők,szóval jó az a bő gatya hidd el,megakkor veszel egy normálisabb deszkás cipőt és hidd el,226szor kényelmesebb mint bármi én igy öltözök kb 6.os korom óta most 24vagyok.És mielőtt valaki beszólna hogy hát igy nemsok csajt szedek fel,az embert nem a ruha teszi...
2013. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! <333 Én most vagyok am hatodikos és már régóta keresem az egyéniségem :/// De Nem találtam. Idáig se hordtam magassarkút és tudom inkább énis afelé a cipő fele hajlok. Köszönöm szépen a válaszod <333 :3 Rendben megpróbálok váltani mert ez az egész a világ nézetük satöbbi télleg bejön :)
2013. dec. 19. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ettől függetlenül utálom a fekákat :D,az itthoniakat és az amcsikat is :D,de ettől függetlenül a zene nagyon adja,és az öltözködés is,és minden ami ezzel kapcsolatos :).Deszkás cipőt meg ha vettél elárulok csak neked egy extra titkot,ha érdekel :D
2013. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!