Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon kicsi a mellem, nincs rá melltartó?

Figyelt kérdés
Vagyis lehet, hogy van, de én még nem találtam. 13 éves vagyok (tudom, hogy nőni fog) és kicsik a melleim. Néztem a 70/A melltartókat, de az is kicsit elállt a mellemtől. Feleslegesen meg nem akartam hordani. Kérdezhetnétek, hogy minek egy ilyen kicsi mellre, de nagyon rossz érzés úgy öltözni tesi előtt, hogy csak nekem nincs, csak topjaim vannak (ami átlátszik és semmit sem tart). Olvastam, hogy van valami 70/AA melltartó. Ilyet hol lehet kapni? Elvileg tescoba, de voltam az aréna pláza tesco-jában, ott nem volt. Vettem 70/A-sat, mert viszonylag jó volt, de azt meg felvenni nem merem, mert kicsit szivacsos, és nem passzol annyira, öltözésnél meg tuti észrevennék a többiek. Tehát lehet egyáltalán valahol ilyen 70/AA-t kapni? És ilyen rendeset, ami melltartónak is néz ki, nem ilyen pamut top-ot. Amúgy méreteim: mell alatti körméret: 71 cm, mellbőség: 82 cm. Elvileg ez 70/A, de a boltokban valahogy ezek nem jók.

2013. dec. 25. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Sportmelltartó az még akkor is jó lesz, ha kicsit nő melled. :)Fölösleges ilyenen aggódni, pont abban a korban vagy amikor egyik napról a másikra változik a tested.
2013. dec. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tesco-ban a gyerekruháknál nézted? Ott kell! Ott van 70AA. A felnőtt fehérneműknél (sajnos) nincs (felnőttek közül is sokaknak ilyen kicsi a melle).
2013. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én 18 évesen hordok 70A-t, úgy hogy egyik mellemre jó, talán pici is, másikra nagy… :D Vannak szivacsos csőtopok, vagy tényleg ami neked még jó lehet, az a sportmelltartó.
2013. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne, ha nem hordanál melltartót?
2013. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A PETITE FLEUR márkának vannak AA-s modelljei, de én eddig még csak az Otto oldalán találkoztam vele. Szóval rendelni kell és viszonylag drága is, de tényleg jó minőségű, én már 3. éve használom és még mindig jó.

Ha gondolod, nézd meg pl. itt: [link]

2013. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szemikee Baba válasza:
Ha kicsi a melled akkor huzzál szivacsos top-ot vagy edzél rá , nekem a plazma keksz meg a pattogatott kukorica segitett , de ha hideg vizzel maszirozod talán még az is segít , próbáld ki , ja és 13 éves a tesóm és neki sincs melle , ha majd nagyobb leszel 16 éves akkor neked is nagy lesz hidd el
2014. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!