Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre nem illik ilyet...

Esküvőre nem illik ilyet felvenni? Túl kivágott, túl sok talán.

Figyelt kérdés

Két esküvőre megyek a nyáron, abból az egyik templomi lesz.

Nekem nagyon tetszenek, csak nem tudom mit szólnának hozzájuk.

Vannak enyhébb ötleteim is.. a barátnőm egyetlen kikötése az volt, hogy ne legyen halálfejes a ruhám.


[link]


[link]


2013. dec. 25. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
mind2 gyönyörű*-* elsőnek a szabása másodiknak a színe tetszik. én felvenném:)
2013. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de jó, hogy tetszik :) szerintem is csodásak. Az a kék.. az valami álomszép :) És igen a másik meg különlegesebb, azzal a tüll résszel.
2013. dec. 25. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
mind a kettő nagyon jó, nekem az első jobban tetszik:)
2013. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ég és föld a kettő. az első elegáns és szép a második meg rohangálni való nyáron a boltba, vagy ameddig lemész a strandra addig jó. az első szebb és sokkal elegánsabb is és kevesebb az esély, hogy csak egy koppintás, mint a sugarbird cuccok esetében... :D
2013. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi :) akkor az első egy biztos ruha lesz az egyik esküvőre hát a másikat meg kell nagyon gondolni tényleg nem elegáns, de annyira tetszik..

az elsőnél akkor nem gond, hogy ennyire kivágott?

2013. dec. 25. 18:10
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi :) akkor az első egy biztos ruha lesz az egyik esküvőre hát a másikat meg kell nagyon gondolni tényleg nem elegáns, de annyira tetszik..

az elsőnél akkor nem gond, hogy ennyire kivágott? Még ilyen sosem volt rajtam.

2013. dec. 25. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Az első szép,a másodikat szerintem hanyagold,én ilyet a tengerpartra hordok meg utcai viseletként.
2013. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
HÁt nekem túl drága ahhoz, hogy tengerpartra vagy utcára vegyem fel. Mondjuk rajtam még szoknya sem szokott lenni, úgyhogy nekem még ez is új. Pedig már majdnem biztos voltam benne, ebben a kék ruhában :) meg nem egy nagyszabású esküvő lesz úgyhogy nem kell nekem estélyi. De köszönöm. Úgyis van még idő :) körülnézek még. Mindenféleképp kell 2 ruha úgyhogy ha van jobb ötletetek nyugodtan osszátok meg velem :)
2013. dec. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!