Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék a neten ruhát venni...

Szeretnék a neten ruhát venni az EBAY-ről, de nem tudom melyik méretet válasszam? UK?

Figyelt kérdés
A mostani kabátom L-es, de viszont itt az alábbi opciók vannak: ASIAN M = US/UK: XS, ASIAN l = US/UK: S, ASIAN XL = US/UK: M, ASIAN XXL = US/UK: L, ASIAN XXXL = US/UK: XL. Mi is az UK szabványt használjuk vagy át kell konvertálni? Köszönöm!
2013. dec. 27. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Fix, hogy a centiértékek is meg vannak adva!

Minden online vásárlásnál arra kell támaszkodni, nem pedig a bevarrt címkére!

2013. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Kerüld el jó messzire az ebayes kabát vásárlást. Ajándékba rendeltem europai szamozassal kabátot XXL-es nöit ideért beleírva annyi volt felprobálva kb M-esnek felelt meg vagy még akkorának se. Ment a levelezés oda vissza de csinálni semmit nem tudtak. Húgom szintén kabátot rendelt övé 2hónapja megse érkezett , munkatársam is ugyan így járt..
2013. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es,

na én meg még sosem jártam pórul, mert MINDIG odaírják, hogy az ázsiai méretezés egy-két számmal kisebb, s pont ezért NE megszokásból válassz méretet, hanem mérd le magad és a hasonló jellegű ruhadarabodat és hasonlítsd össze a megadottakkal (ha nincs részletes táblázat, keress másik eladót)!


Igen, az ázsiai XXL, az európai M-L.

2013. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 3. Én evvel nagyón is tisztában vagyok amint a fentiekben leírtál európai méretként volt megadva NEM ázsiai méretezés szerint , cm és inch-ben is leírva . Táblázat és adatok szerint passzolnia kellett volna söt .. Az már nem az én hibám ha az eladó nem törödöm módon kitesz valamit ami nem felel meg a valóságnak , persze a levét én iszom .. Örülök , hogy te eddig sikkerel jártál! Èn szimplán csak felhívtam a kérdezö figyelmét arra, hogy van ilyen is , még úgyis ha valaki jól beszéli érti az angolt és tisztában van a méretekkel is.
2013. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mi is az us/uk szabványt használjuk? Bocsi csak már végképp belegabalyodtam :D
2013. dec. 27. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. És az US és az UK sem egyezik.
2013. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oda kell lennie írva legalább inchben vagy cm-ben a pontos méretezésnek... Egyszer amerikából rendeltem pulcsit, L-eset hordok, de a gyártó írta, hogy érdemes egy számmal nagyobbat rendelni, és leírta a pontos méreteket ahhoz a darabhoz. Tényleg XL kellett.

A kínai dolgokkal tényleg lehet pórul járni, doa visszaküldeni se könnyű, egy kabátnál meg sokkal több mindent figyelembe kell venni, mint a hossza meg a szélessége, azt tuti nem vennék felpróbálás nélkül.

Egyébként nem az US/UK szabványt használjuk, de országon belül két márkánál is tök eltérő a számozás, nem fogsz használható adatot kapni ha átkonvertálod se, adják meg inchben hogy pl az M-es mekkora, leméred a kabátod, átváltod, és meglátod, melyiket kell rendelni.

2013. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!