Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan nadrágot...

Hol lehet olyan nadrágot kapni aminek cipzáros az alja?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 14:21
 1/9 anonim válasza:
én bele szoktam varratni
2013. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk most a kínaiba is vannak ilyenek:)
2013. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Bershkában vettem. :)
2013. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és milyen szinű?:)
2013. dec. 31. 17:28
 5/9 anonim válasza:
én a tallyban :)
2013. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és milyen szinű? és milyen szinekben van?
2013. dec. 31. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom fiú vagy lány vagy?


Én kínaiban vettem ilyen gatyát magamnak. Sajnos szinte csak csajokra lehet ilyen gatyát kapni, bár azért van jó pár ami uniszex, én is olyant választottam. Az enyém tök jó sztreccses, de kell a cipzár, mert annyira feszes fazon, hogy különben nem tudnék belebújni. :) Bokánál is teljesen feszül, sehol nem áll el, nagyon vagány fazon. Ha jól emlékszem, 4000 körül vettem ősszel.

2013. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az enyém fekete :) és még jó h általában csak csajok tudnak ilyet venni.. nem tudom ,sztem egyáltalán nem vagány, sőt kifejezetten férfiatlan , bu*is egy fiún végig feszülős naci.. de hát izlések és pofonok
2013. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nyilván nem tetszhet, nem is baj ez, de nekem nagyon bejön, és barátnőm is imádja, hogy ilyen feszülős gatyákat hordok. :)
2013. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!