Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek színházba?

Miben menjek színházba?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva színházba megyünk az osztállyal, és nem tudom, hogy milyen ruhában menjek.Van egy szép, ünneplő nadrágom, milyen felsővel vehetném fel?Én egy csinos fekete hosszujjú felsőt szeretnék, de nemtudom, hogy miylen fazonú illene oda és már nicns sok időm vásárolni.Ja és cipőt sem tudom, hogy milyet vehetnék fel.Tippeket kérnék:)
2009. nov. 29. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem vedd fel az ünneplő nadrágod, egy fekete felsővel, ami elegáns és nőies. Meg persze magassarkú:)
2009. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fehér ing fekete mellénykével?

vagy akármilyen színes ing?

biztos van valamelyik.

2009. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen színházba mentel? Mert nem midnegy egy művházba máshogy öltözünk mint a nemzetibe...

a darabtól is függ...ha a Vámpírok báljára mennéteka zt mondanám fekete-vörös, de azt most nem játszák...

komédia vagy dráma...mégis?

Művházba egy elegánsabb utcai viselet ksiszínházba akár kis ruhácska, nagyszínházba koktélruha, nemzetibe estélyi....vagy koktélruha...

2009. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Madách Színház.
2009. dec. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!