Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SZerintetek gáz, ha a testszín...

SZerintetek gáz, ha a testszínű harisnya elüt a bőrőm színétől?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozom, hogy holnap testszínű harisnyába megyek el itthonról, szoknyával.

Viszont a sima nylon harisnya vékony lenne, főleg ilyen hidegben.

Van vastagabbam, az viszont sötétebb, mint a bőröm.

Szerintetek fel merjem venni? Vagy inkább hanyagoljam?


2014. jan. 10. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj ha sötétebb
2014. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan vedd fel az nem baj ha sötétebb a bőrödtől a lényeg hogy ne fázzál ja és csinos legyél jó ízlésed van nagyon
2014. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem gáz jó nagyon
2014. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ZsoltikaŐr válasza:
Szia. Nem baj , csinos nagyon. És nem gáz szerintem ha elüt a börüd szinétől. Bár látom már későn irtam. Mire esett a választás??
2014. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Férfiszemmel egyáltalán nem gáz, ha elüt a harisnya színe a bőröd színétől. Attól még szerintem nagyon vonzó lehetsz benne.
2014. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy tánciskolába mindig egy picit sötétebb nejlon harisnyát kérnek lányoktól és fiúktól is, de szerintem máshol is az a szebb
2014. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, így csak még jobban kitűnik a lábad. Egyébként teljesen oké. :D
2014. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!