Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik kényelmes és egyben...

SzGyuri kérdése:

Létezik kényelmes és egyben elegáns férfi bőr cipő?

Figyelt kérdés

Régóta keresek valóban kényelmes férfi bőr alkalmi cipőt, amit öltönyhöz is fel tudok venni, de mindennapos használatra is alkalmas.

A Lloyd márkával próbálkoztam, mert ennek tűnt elég jónak a minősége, előfordulnak Gore-Tex béléssel is ilyen cipők, de a kaptafájuk nem igazán passzol az én lábamhoz.

Olyan élményt keresek, mint amilyen a Salewa cipők kapcsán: egy 14 órás magashegyi túra előtt vettem a cipőt, 0 km-eresen és bejáratás nélkül egy apró hólyag sem nőtt a lábamon.


(200e-es egyedi készítésű cipők egyelőre nem játszanak, de az ötlet jó :) )



2014. jan. 11. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Náluk egyébként azért jó vásárolni, mert a lábfejszélesség is méretezve van, ha már tudod a sajátodat, akkor azonnal kényelmes a cipő, nem kell betörni.

2014. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!