Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapható divatos, nőies...

Hol kapható divatos, nőies hátizsák?

Figyelt kérdés
A hátamnak és a vállamnak elege lett a válltáskáimból. Gimnazista vagyok, ezért mindig meg van tömve a táskám könyvekkel. Most váltottam, és hátizsákkal járok, de nem szeretem, mert a hetedikes hátizsákomat kapartam elő a szekrény mélyéről, ami nem egy divatos darab. Tudom, hogy nagyjából minden márkaboltban lehet kapni hátizsákot, de ezek kicsik, tehát semmit nem érnek a mindennapokra, ráadásul a nagy részük műbőr, ami elég gyorsa tönkremegy tapasztalataim szerint. Na jó, még az sem nagy baj, ha műbőr, csak legyen jól megvarrva. Hol keressek? És persze a pénztárcámnak is vannak határai... Köszönöm a segítséget!

2014. jan. 17. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!