Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?...

Mit gondoltok erről a cipőről? Ezzel a kabáttal? Sapi, sál ötletek hozzá, hogy ne legyen egyhangú? Bizonytalan vagyok, eddig mindig feketét hordtam, nagy váltás.

Figyelt kérdés

A cipő ez lenne: [link]


Ilyen kabátot szeretnék venni kb:

[link]



2013. dec. 7. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a kabát és a cipő együtt..Ezekhez egy kávé vagy karamella színű sál jól állna.
2013. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vajszínű,barna világosabb árnyalatai,fekete,fehér.
2013. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézne ki a cipő és a kabát együtt. Valami hasonló színű sálat tudnék elképelni hozzá, mint a cipő.
2013. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A bokacdsizma nagyon szép,de szerintem a kabát nem talál hozzá,helyette egy ugyanolyan színű szövetkabát illene.A sál meg a sapka pedig lehet mintás vagy bármilyen színű.
2013. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
karamell, narancs, világosbarna, korall
2013. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, megy a zöld kéz! Lehet karamell színű kiegészítők lesznek a befutók, esetleg csokibarna!:) Esetleg még burgundira/vörösre gondolok, azt akár még a fekete meg szürke szövetkabátommal is jól tudnám kombinálni, ilyen two in one alapon. Ehhez a szetthez rosszul állna?
2013. dec. 7. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:

neem, az szerintem jó lenne :)

amúgy énis inkább szövetkabáttal tudnám elképzelni, ha olyan színű a szövetkabát mint a cipő akkor egy fekete körsállal meg fekete gatyával szerintem nagyon jól nézne ki:)

2013. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a karamell jó hozzá sapi és sál és a kesztyű is ugyan az.
2013. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!