Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért számít ez cikinek?

Miért számít ez cikinek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat láttam facen olyan képeket hogy lányokat fényképeztek rövid alsóban és alá volt írva valami ilyesmi hogy 3 dolog nem fázik télen a jegesmedvék a pingvinek és a k.....

Én is szoktam rövid nadrágba járkálni, most is abban vagyok (rövid farmer) és nem fázok de egyik sem vagyok. A lábam sosem szokott fázni. Nem ér többet egy harisnya vagy cicanadrág sem. Azt veszek fel ami én akarok, el tudom dönteni hogy mikor fázok, mikor nem. Persze nem kellemes, mikor a srácok a suliban megfürdetnek a hóban, de még így is jobb mint egy ázott nadrágban ülni a suliban egésznap.

16/L


2014. jan. 29. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha egyszer úgy istenesen felfázol (de nem kívánom), akkor majd rájössz aranyom!
2014. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
a jövő nemzedéke :D no comment....
2014. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

orvos látott már?

Mert ilyen hidegben, ha nem fázol, az több mint szokatlan. Nem véletlen van fázás érzete az embernek. Ezzel jelzi a szervezet a szélsőséges időt, és így nem fázol fel pl. mert felöltözöl.

2014. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy sehol nem fázik, a lábam nem, levegőben, persze ha befekszek a hóba akkor igen. De pl azt nem bírom elviselni, ha kint van a derekam, mert az a rész fázik!
2014. jan. 29. 11:55
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Valóban azt veszel fel, amit akarsz, ez a te döntésed, de ez nem normális. Úgyhogy ne csodáld, ha megszólnak. Lehet, hogy nem fázol, de ettől függetlenül könnyen az egészségedre mehet a dolog.
2014. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
pingvin vagy
2014. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
88%

Szerintem te vagy Lara Croft kései utóda, irigyellek, hogy sosem fázik a lábad, komolyan...Nem gyakori azért, hogy pucér virgáccsal közlekednek a lányok télen, gondolom anyudnak és a tanároknak is van egy-két keresetlen szava ehhez, de ha te azt állítod, hogy neked így jó...Nekem is az a véleményem, hogy akinek jó a teste, lába, az mutogassa bátran, pláne fiatalon, de azt gondolom elég nagy rizikója van annak, hogy olyan felfázást kapsz (ne adja ég!), hogy azonnal beszerzel egy halom téli, vastag harisnyát, miután megszűntek a pokoli görcseid, és nem kín a folyó ügyek intézése. Nyilván azt is lesza...od, hogy mi lesz az ízületeiddel, 16 évesen mindenki úgy érzi, hogy sosem lesz beteg és sebezhetetlen a fizikuma:-)


Eh, fiatalság-bolondság...:-)

2014. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagymamám nekem azt mondta, hogy azért kell felöltözni még akkor is, ha én nem fázok, mert idősebb korodban jönnek a gondok. Petefészek gyulladás és társai. Fiatalon neki sem volt semmi baja. 30 fölött meg rozoga lett szegény. :)
2014. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
majd utólag megtapasztalod.. addig meg vagy elfogadod ezt a sztereotípiát vagy felöltözöl normálisan. Hiába ugrabugrálsz h te nem vagy kva, nem fogsz odamenni minden emberhez megmondani aki furán néz rád, szóval mindig lesznek ilyenek ha elindulsz télvizén rövidnadrágba. Accept it. de inkàbb öltözz fel rendesen!
2014. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
de ez nem csak fázás kérdése, egyszerűen télen nem járkálunk rövidgatyában, azt nem értem, hogy a szüleid elengednek otthonról télen rövidnadrágban?
2014. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!