Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért számít ez cikinek?

Miért számít ez cikinek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat láttam facen olyan képeket hogy lányokat fényképeztek rövid alsóban és alá volt írva valami ilyesmi hogy 3 dolog nem fázik télen a jegesmedvék a pingvinek és a k.....

Én is szoktam rövid nadrágba járkálni, most is abban vagyok (rövid farmer) és nem fázok de egyik sem vagyok. A lábam sosem szokott fázni. Nem ér többet egy harisnya vagy cicanadrág sem. Azt veszek fel ami én akarok, el tudom dönteni hogy mikor fázok, mikor nem. Persze nem kellemes, mikor a srácok a suliban megfürdetnek a hóban, de még így is jobb mint egy ázott nadrágban ülni a suliban egésznap.

16/L


2014. jan. 29. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy nőnek (lánynak) különösen fontos télen a vastag, meleg öltözködés, hiszen könnyen felfáznak és megbetegszenek. És ez lehet még nem jelentkezik, de később igen és meddő is lehetsz. Lehet, hogy most nem foglalkoztat a gyerekvállalás kérdése, de később megbánhatod. Itt nem mások véleményéről van szó, hanem rólad, hogy tönkre teheted az életedet. Nem is értem a szüleidet, meg a tanáraidat sem...
2014. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Marc Bolan válasza:
Nem ciki,csak szokatlan.
2014. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet nem fázol, de felnőtt korodban 30-40 év felett úgy fognák fájni a végtagjaid, olyan érzékenyek lesznek hogy az hihetetlen. Épp 1 hete beszélgettem egyik női ismerősömmel, most 40 éves azt hiszem, és ő mondta, hogy nem érti miért rohangálnak a fiatal lányok ilyen lengél öltözve a nagy hidegben. Aztán rájött, hogy fiatal korában ő is így mászkált, még télen is szoknyát vett fel, meg rövidnadrágokat, és olyan szinten fájnak mindig a térdei, hogy majd bele őrül. Anyám is így járt fiatal korában, neki a bokája kezdett el nagyon fájni. Kiskoromtól kezdve, nagymamám is és ő is mindig rám szól, hogy öltözzek fel normálisan, és rétegesen. Ha nem érzed, hogy fázol, az még nem azt jelenti, hogy nem fázhatsz meg, vagy később nem lehet belőle valami bajod.

Jaj, látszik, hogy még csak 16 vagy...

2014. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, hogy most még ilyen fiatalon nem érzed a megfázás és a felfázás következményeit, mert erős az immunrendszered és a szervezeted. hisz még csak 16 éves vagy... ez érthető. de mikor majd eltelik vagy 20 év, a szervezeted fokozatosan gyengül, nem leszel mindig olyan fitt, egészséges, és erős, mint fiatal korodban, akkor majd ezeknek a hátrányai kijönnek rajtad, aztán majd pisloghatsz a nagy szádnak köszönhetően.
2014. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kicsicsillag,ha felfázol,meddő is lehetsz...Elhiszem,hogy te nem érzed a -10 fokos havat,de a tested igen..:)
2014. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

És anyádék ehhez mit szólnak???

Elnézik és hagyják,hogy -10 fokban rövidnadrágba menj suliba?

2014. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
A kioktatás az megy :D Egyébként itt nem a rövid gatyán van feltétlenül a hangsúly(szerintem). Hasonlót láttam én is. Bár azon 3 igen alul öltözött hölgyemény magassarkúban tipegett a hóban. Persze lehet ezt többféle képpen is értelmezni. Van hogy én is veszek fel rövid nadrágot. De alá öltözök, 2 vastag harisnya nekem pont optimális. Semmivel sem rosszabb mintha nadrág alá húzok 1et. Emellett mivel fázna fel jobban mint egy hosszú nadrágban? Ha nem p.csa nadrág védi azt a részt amit kell. Tudtommal az emberek nem a lábszárukon keresztül fáznak fel.
2014. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!