Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek is elhasználódna...

Lányok nektek is elhasználódnak a bugyijaitok amiket sokat használtok fél-1 év után? Ha igen ti kidobjatok vagy otthonra meg felveszitek? Ja és hany bugyitok van és abbol mennyit hordtok rendszesen?

Figyelt kérdés
Nekem kb 100 van de olyan 10 et hordok rendszeresen
2014. febr. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Dezső bácsi! A te korodban már nem illik ilyen kérdést feltenni.
2014. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 14 db van, mindet hordom, persze nem egyszerre:D

Ami kinyúlt vagy kifakult, azt meg mindig kidobom. Hamar elhasználódnak, mivel gyakran kell őket mosni.

2014. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Változó mennyi idő alatt mennek tönkre, de tény hogy nem bírják sokáig. Amiben már a gumi is szétment, vagy kinyúlt, azt kidobom, úgyis veszek újat. Amiből kifogytam azokat még pakolgatom ide-oda, de hogy miért azt nem tudom. Meg van legalább két tucat csipkés/tanga amit már csak ritkán hordok, mert átpártoltam a pamutra. Olyan 15 darab lehet kb amit általában hordok. Összesen legalább 70 van, de lehet hogy még több is, tényleg ki kéne párat dobni, de úgy vagyok vele hogy egy bugyi ide vagy oda az nem számít, csak épp ha már 30 van...
2014. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Otthonra még fel szoktam venni a kicsit szakadt kopott bugyikat.Kb 50-60 bugyim van.Rendszeresen egy max 10 et hordok.
2014. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!