Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ff vagyok, szeretném kiprobáln...

Ff vagyok, szeretném kiprobálni a harisnyát rővidnadrággal, milyen hsrisnyát vegyek és milyen szinüt,?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 07:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az Ff azt jelenti hogy férfi vagy?
2014. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen 15 éves miért?
2014. febr. 12. 09:09
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát ha az a fajta vagy, aki szereti reklámozni, hogy homokos, és nem az ízléses, hanem az ezzel kérkedő típus, akkor legyen minél színesebb, netán a tipikus szivárványszínű, csíkos, pöttyös, stb.

Ha zokon vennéd, hogy kiröhögnek és leb**iznak, akkor felejtsd el az ötletet.

2014. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem vagyokmeleg kicsit sem csak kiszeretném probálni,,,kiváncsi vagyok ennyi
2014. febr. 12. 10:47
 5/20 anonim ***** válasza:

akkor kérd e anyától otthon

ha ebben mész suliba az összes haverod ezzel fog csesztetni 1 évig

2014. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Fölösleges a kérdés, mert úgysem mered kipróbálni. Max éjjel, vagy nadrág alatt. Egyébként pedig természetesen lilát.
2014. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de kifogom probálni,miért lilát?
2014. febr. 13. 12:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Mégis milyen harisnyára gondoltál?Nejlon,pamut,mintás?
2014. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
az időjárás miatt paputra de minden tanácsot szivesen veszek,nylonis érdekel csak nem tudommelyik meleg milyet vegyek
2014. febr. 13. 13:07
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor figyelj ide egy kicsit!Engem kiskorom óta vonz a harisnya látványa,(ovis korom óta)és a mai napig megvan bennem ez az érzés,nem tehetek rólla.És meg is marad amíg élek.Ha mindenáron harisnyát akarsz viselni rövidgatyóval,hát akkor fogadj meg tőllem pár tanácsot.

Nejlon.50 denes egyszínű,lehetőleg fekete,de a hosszúnadrág alatt,és semmiképpen sem mutogasd,(van férfiaknak is gyártva)mert tutira kiröhögnek,a mintásat meg egyenesen kerüld el.Egyetértve az egyik válaszolóval.

Pamut.Ezt már bátrabban felveheted,mert ez férfi változatban is kapható(silcces9,de a nőit is nyugodtan felveheted.És ne rövid,hanem halásznadrággal,így térdzokninak nézik,és senkinek sem tünik fel,hogy harisnya van rajtad valójában.Sok kerékpáros is így hordja.De ebből is egyszínűt válassz,mint a fekete,sötétkék,s.barna,esetleg s.zöld.Most még aktuális is,mert még hideg van.Szinte minden zokni-harisnya szaküzletben kapható.Akrill pamutharisnyanadrágként kell kérni az eladótól.Ez,amikor mondjuk a farmer alá felveszed,tutira nem fázol.Ha nem mered,vagy félsz bevallani az eladónak,hogy neked kell,akkor mond azt,hogy a barátnődet szeretnéd vele meglepni.Amikor kérdi a méretet,akkor azt kell mondanod,a tiéddel megegyező.Valójában a testmagasság,és a testsúly határozza meg a méretet.Lábfej nélküli méretben is kapható.Örülök,hogy segíthettem a válaszommal,ha további kérdésed van,üzenj privátban.

2014. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!