Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ff vagyok, szeretném kiprobáln...

Ff vagyok, szeretném kiprobálni a harisnyát rővidnadrággal, milyen hsrisnyát vegyek és milyen szinüt,?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 07:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

van itt pár harisnyamániás, majd azok válaszolnak

csak ki kell várni

osztálytársakat hogy fogod kezelni?

vsgy ők is harisnyát húznak rövidnadrághoz?

szerintetem nem

hogy fognak röhögni te szegény!

mazochista vagy hogy az önsorsrontás enme útjára akarsz lépni?

2014. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam,hogy egyböl a suliba fogom felvenni,amugy van olyan fiu ismerősőm aki már vett fel harisnyát
2014. febr. 13. 16:55
 13/20 anonim ***** válasza:
"akril pamutharisnya"? érzek itt némi ellentmondást
2014. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
mire gondolszkonkrétan? mi az ellentmondás?
2014. febr. 13. 18:29
 15/20 anonim ***** válasza:
Az akril az egy fajta műanyag (műszál), a pamut meg pamut.
2014. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát ha csak kipróbálni akarod, akkor a méretedtől függ mekkora kell, az,hogy milyen anyagút veszel édes mindegy.

De ha pl bringázáshoz, túrázáshoz,kocogáshoz akarod, akkor pamut fekete 50-60 denes szerintem jó, bár én nem szoktam harisnyába ilyeneket csinálni.

De ha utcán akarod,akkor azt jobban meg kell gondolni, mert pl feltűnő lehetsz és megbámulnak,nem mindegy hogyan vagy öltözve, ha nincs ízlésed, nagyon nevetségesen fogsz kinézni...

2014. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Végülis öltözhetsz olasz reneszánsz stilusban, harisnya, gatyapöc, arra az a buggyos rövidgatya, ing, arra arannyal hímzett kabát, és díszes, tollas kalap

a lábadra meg húzz rövid bőrcsizmát

igy senki nem fog kiröhögni, úgy is itt van mindjárt a farsang, és kipróbálhatod milyen harisnyában kimenni az utcára kockázat nélkül

2014. febr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nem gondoltam,hogy ez ilyen extra dolog,délután fogomkiprobálni ha valakit érdekel majd leirom mi történt
2014. febr. 14. 04:56
 19/20 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom miert lenne b...zi valaki aki olyan ruhat hord,hordana amilyet gyartanak ferfiaknak is!

Azon az itt kiakadt versenyzok nem szoktak ilyen megjegyzest irni az olyan pitcsakra akik ferfi ruhakba jarnak?

Nekik mindent lehet? Csak a fiuk oltozkodjenek konzervativan?

2014. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
sok férfi hord harisnyát, csak nem merik bevallani
2014. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!