Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, hordjam tovább...

Mit gondoltok, hordjam tovább vagy inkább ne erőltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
Problémám van ezzel a magasság dologgal.. Én 173 cm vagyok, és Vidéken élek.. Ez azért fontos mert itt ferde szemmel néznek egy feltűnően magas nőre..Azelőtt Budapesten életem, nem volt téma, hogy most magassarkú mert ott inkább vonzó. tudom, nem kell foglalkozni mások véleményével, próbáltam is egy darabig de az első beszólás után levettem a magassarkút..

2014. febr. 15. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem falun lakik a barátom és ha átmegyek hozzájuk, akkor én max az 5 cm magassarkú csizmámban megyek, de nem azért mert megszólnának, hanem azért mert ha most végigtipegnék ott tűsarkúban akkor tiszta kosz lenne, meg kb elsüllyednék a nedves földekben :)


Amúgy ezt neked kell eldöntened, ha abban szeretsz lenni, akkor hord tovább és kész. Nehogy már a 60 éves szomszéd Mari néni véleményére adj. Nagyon sokan unalmukban már nem tudnak mit kezdeni magukkal csak másokon csámcsogni meg pocskondizni. Szerintem ha le is tennél a magassarkúról, egy hét múlva kitalálnának valami új dolgot amivel beszólhatnak.

2014. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hordj, ami jól áll és ami az alkalomhoz illik.
2014. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az irigy, igénytelen tramplikkal. Azért szólnak be, hogy lerántsanak a saját szintjükre.

Ahogy a mondás tartja: Ha ők kútba ugranak, akkor Te is?

Ha ők igénytelen falusi parasztok, Te is kitűzöd ezt a célt?

2014. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hord tovább,a 173cm azért még annyira nem feltűnően magas.Kíváncsi lennék merre laksz,mert felénk abszolút nem foglalkoznak ilyesmivel.
2014. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy vasmegyei kis városban lakom.. itt valamiért az emberek elég előítéletesek.. de azt hiszem megfogadom a tanácsotokat, nem foglalkozom velük.:)
2014. febr. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!