Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A minap vettem egy Wink...

A minap vettem egy Wink tornacipőt és az egyink haverommal azon vitáztunk, hogy a Wink kínai-e vayg sem. Tehát a kérdés, a Wink kínai?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
igen.:D
2009. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy kínai... Ami nem kínai az hamisítvány... :) Nekem van Adidas szaküzletben vásárolt Adidas cipőm, benne van, hogy Made in China... Nagyon kevés dolog van már, ami nem ott készül sajnos...
2009. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Eégen nekem is mindig wink volt, szerintem nem volt rossz amúgy. Ahol mi vettünk ki volt írva, hogy wink és mellé, hogy kínai szaküzlet XDDD szóval szerintem is kínai. De ha nem akkor is készülhet ott több amúgy nem kínai cég is csinál már ilyet, hogy ott gyártatja le mert olcsóbban kijönnek.
2009. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Manapság majdnem minden Kínában készül, DE! az Adidas, Nike stb. (tehát a nagyobb márkák) nem kínai gépekkel készülnek, csak az olcsó munkaerő miatt készítik őket Kínában.

De a Wink az full kínai.

2009. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wink az kínai mert a kínaiak gyártyák, sőt szinte mindent ők csinálnak,de viszont mi a kínai szót arra használjuk és szerintem te is arra értetted ,hogy nem nagy márka és occó gagyi
2009. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, az, de rengeteg jóminőségű kínai cuccal találkoztam. Volt, hogy egy pulóver összetétele ott jobb volt, mint a zarában. Nagymamám cipőket tesztelt mindenféle szempontból és azt mondta, hogy van sok olyan kínai cipő, amelyik megfelel az egészségügyi szabványnak. Persze azért nem feltétlenül mindegyik jó minőségű.
2009. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Kínai boltokban árulják a Winket, van pl. Pesten a Nagykörúton Wink cipőbolt, de ettől függetlenül bármelyik kínaiban megveheted a Winket :)
2009. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a wink eredetileg japán márka, de mint mindent kínában gyártják le a cuccokat :D
2010. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!