Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér blúzt, elegáns fekete...

A fehér blúzt, elegáns fekete nadrágot (alkalmi) és fekete cipot mivel lehetne szerintetek feldobni? Túl ballagásosnak, szigorúnak és komolynak találom.

Figyelt kérdés

#blúz #fekete alkalmi nadrág #fekete cipo
2014. febr. 18. 00:27
1 2
 1/11 Grim13 ***** válasza:
sál, dekoltázs, de ennek sajnos ez a célja a hogy igy nézzen ki
2014. febr. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hosszúhajú ***** válasza:
szép lila kendő a nyakadba, vagy ezüstös öv derékra, vagy a hajadba halvány rózsaszín vagy világos kék csatt gumi kendő, vagy egy nem hivalkodó sötét lilás gyöngysor - nem óriásbogyókból! - passzoló fülbevalóval, vagy csak egy nagyobb karkötő, de kifejezetten lágy színben- egyszínű. régen még divat volt a bross is.
2014. febr. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]



Ilyesmi lánccal jól mutat szerintem. Meg ha esetleg nem elegáns fekete nadrágot veszle hozzá, hanem szúk sötétkék vagy fekete farmert, az is döb rajta.

2014. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egy megfelelő övvel a nadrágra/blúzra, illetve a felsőhöz illő (tehát adott esetben fehér) cipővel a fekete helyett
2014. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha én ugyanígy nézek ki, akkor valami pirossal dobom fel. Nekem van piros táskám, de piros kendő, nyaklánc is jó lehet. Fel is dobja, szóval nem uncsi, de elegáns marad.
2014. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok segitséget, nagyon jó otletek, a lila szin, az arany nyakék és a fehér cipo is nagyon tetszik.Szuk riflé sajnos nem fér bele, annál alkalmibb kell. Majd kiválasztom, melyik legyen.Es a szurke, karcsúsitott blézer vagy derékig éro vajszínu bunda illik hozzá?
2014. febr. 18. 12:18
 7/11 A kérdező kommentje:
A piros is nagyon jó, csak nem tudom, passzolna-e nekem- eléggé kreolos a borom és sotét a hajam. Attól tartok, oregítene.
2014. febr. 18. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
És esetleg a pasztell színek? Én azt tenném, hogy bemennék egy boltba, és magamhoz próbálnék eltérő színű kiegészítőket.
2014. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értettem, hogy különböző színűeket.
2014. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez is jó otlet, koszonom szépen.
2014. febr. 18. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!