Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel dobnátok fel egy egyszer...

Mivel dobnátok fel egy egyszerű fekete alkalmi ruhát?

Figyelt kérdés
van egy kicsit egyszerűbb fekete ruhám és hozzá egy egyszerű fekete cipőm.olyan snassz így az egész és nem tudom mivel tudnám az egészet feldobni.ötleteket szeretnék
2013. nov. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehér gallér és öv, fehér gyöngysor, esetleg arany nyaklánc.
2013. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez sokmindentől függ....

rövid, vagy hosszú? mennyire egyszerű? teljesen fekete és kész? sztreccs, vagy bővebb? egyenes a szoknyája, esetleg oldalt, hátul sliccelt? ha egy egyszerű térdig érő sztreccs fekete ruháról van szó, csizmával el tudom képzelni, színes kiegészítők. esetleg ha szereted, mellrésznél rátűzhetsz egy fehér, vagy krémszínű virágot :)

2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából ebben keringőzni fogok:)térdig ér,eléggé kivágott,a derekánál össze kell kötni és így ugye a hátulján van egy masni
2013. nov. 21. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:

egy piros rúzs, piros köröm és máris tökéletes :) vagy esetleg egy szép ékszer :)


pl ez nekem nagyon tetszik úgy, ahogy van :) [link]

2013. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!