Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mondjam meg anyumnak,...

Hogyan mondjam meg anyumnak, hogy melltartót szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nincs valami nagy mellem kb. 80a. Most van ilyen topp félém, de mindegyik kénelmetlen. Szoktam neki mondani, hogy veszünk-e valamikor új toppot, de mindig, ha megyünk vásárolni "véletlenül elfelejti". Olvastam egy pár ilyen kérdést, és ott írták, hogy menjek el a barátnőmmel, de engem nem engednek el nem tudom, hogy miért.:ll volt már barátom is róla is tudott, tudja, hogy már cigiztem és akkor se volt mérges rám mondta, hogy ez teljesen normális. Vagy télleg csak elfelejti és nem csak úgy tesz.?? :( nem tudom.

14/L



2014. febr. 21. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb mentek vásárolni, akkor mondd meg neki, hogy mostmár szeretnél melltartót hordani, mert a toppot kinőtted, vagy kényelmetlen. Vagy egyszerűen sétálj oda a melltartókhoz, válogass aztán vidd oda anyukádnak, hogy légyszíves vegye meg neked, mert már szükséged van rá. :)
2014. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)köszönöm.
2014. febr. 21. 17:31
 3/9 anonim válasza:

Én pl. nem mondtam anyának hogy szeretnék csak amikor ott voltunk a melltartóknál akkor megfogtam egyet mondtam neki hogynezd milyen jo és megkérdeztem hogy hanyas méret kell aztán fel próbáltam mondtam neki hogy ez jó nekem és mondta hogy oké akkor megveszem neked ennyi.! :))

14/ L

2014. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez alap dolog. Ha cigiznék anyum megölne ez viszont biztos. Szóval a melltartó a kezdetektől fogva természetes. Pedig 75/B-s kell. Ami olyan közepes.

14/L

2014. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nálunk sem ment egyszerűen. Anyám nem túl sokat foglalkozik velem, de a család többi tagjával sem viszi túlzásba. Szinte semmiről nem tudok vele beszélgetni, erről sem tudtam. Én is próbáltam utalgatni rá, hogy kéne egy melltartó, én toppot sem hordtam. Nem sikerült megértetni vele. Elég ciki volt, hogy egyedül nekem nincs az osztályban és ráadásul nem is kicsi, hogy ne lehetne észrevenni (75/c). Végül a nővérem vett nekem egyszer, mikor elvitt vásárolni, tavaj. Azóta is csak kettő van, de legalább van. Serintem, ha van közeli lány/nő rokonod kérd meg őt, velük csak elengednek. Vagy kérd meg őket, hogy próbáljanak meg beszélni anyukáddal.

15/l

2014. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat.:) beszélgetni egyébként tudok vele, mert szerintem elég jóba vagyunk, barátnő meg anyuka is számomra, de ez a téma valahogy nem megy.:pp
2014. febr. 23. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Anya, ezt kérem!
2014. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én majorettezek és új szóló ruha kellett és flittert rakott a varrónő a ruhámra és mondta anyunak hogy kifogja dörzsölni a cickóm épp abban az időben kezdtem el foglalkozni ezzel a témával és pont kapóra jött a varrónő kérése anyu felé.:)
2014. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!