Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs Chanel üzlet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert nem lenne rá kereslet.A vevők vagy be sem mennének,mert rohadt drága úgy is(ami egyébként igaz),vagy ha be is mennek,csak nyálcsorgatás céljából,nem vennének semmit.Szóval (hacsak nem valami burzsuj pesti részen van)/a budai oldalon mondjuk,de oda meg nem hiszem,hogy odaraknák a boltot/éhen hal az üzlet.Ez van.A legtöbb magyar ember csóró ahhoz,hogy (még nyugaton! is "elitmárkának" tartott) üzletekben vásároljon.
2014. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem lenne rá kereslet. Az LV üzletben is csomó magyar vásárol minden nap.
2014. febr. 22. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Azért a LV árszínvonalát nem lehet összehasonlítani egy Chanelével, míg LV-ben táskát 250 ezertől lehet venni, a Chanelben az ár ennek legalább 3szorosa, a ruházat szintén legalább a 2szerese. Nem éri meg fenntartani egy ilyen üzletet, kicsi lenne a kereslet. Az Il Bacio di Stile is inkább arra törekszik, hogy a még 'megfizethető' (jómódúaknak) árut hozza be.
2014. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szűk réteg vásárolna Magyarországon Chaneltől. De így pont mindegy, mert ez a szűk réteg külföldre kimegy, és megveszi.Én is jobban szeretek külföldön vásárolni, de Chaneltől egy nyakláncom és egy fülbevalóm van csak. Nagyon vágyom egy táskára, de ahhoz még gyűjtögetnem kell. Itthon max a külföldi túristák tartanák el az üzletet. Amin én csodálkozom, hogy Ukrajnában van Chanel...
2014. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!