Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen gyakran...

Lányok, ti milyen gyakran cseréltek bugyit? Az egészséges, ha valaki abban a bugyiban van nappal is, amiben éjjel aludt?

Figyelt kérdés
Én pl. este lefekvés előtt zuhanyzom, akkor váltok bugyit, és másnap az esti zuhanyzásnál veszek fel újat.

2014. febr. 23. 01:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Kovács Márta te gusztustalan állat:DD
2014. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Kovács Márta zoknit pedig csak akkor szoktál cserélni ugye ha már a sarokról is érezni a lábszagot? :D A pólóval meg külön harcot kell vívni a hónaljpulival, mert mire elkoszolódik, benövi teljesen.

Fő a takarékosság! :D

2014. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Látom lepontoztátok aki éjjelre más bugyit vesz fel.. :/

Reggel wc-zek, utána letusolok, majd tiszta bugyit veszek fel. Estére leveszem a bugyit és pizsamanadrágot veszek fel. Vagy pedig bugyicsere (francia bugyira) és pizsinaci nélkül alszok.

Én nem érezném magam tisztának ha estére az aznapi bugyi maradna rajtam.

2014. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Éjjelre vagy laza boxer,mert azért egészségesebb,mint a bugyi,vagy hagyományos bugyi azt is max két este veszem fel egymás után aztán szennyes. Reggelre mindig más természetesen.
2014. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem sejtettem volna hogy itt ilyen undorítóak a nők.. 2 nap egymás után ugyanabban a bugyiban aludni... hát ez... gusztustalan
2014. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
Hú,Kovács Márta,te nehéz eset lehetsz..:DD
2014. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%
Reggel mindig tisztát veszek fel. Este csak akkor van rajtam bugyi, ha megvan, és olyankor valami kényelmesebb "mamabugyi"-féleséget veszek fel.:D
2014. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
88%
marta latszik hgy meg csak 13 vagy nem erzed a dolgok sulyosagat
2014. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%
Este reggel cserélem. Vagy ha kell többször, de a 2 az biztos. Ez higénikus...de hogy valaki több napig hordjon. Az kevésbé.
2014. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%

"Nem sejtettem volna hogy itt ilyen undorítóak a nők.. 2 nap egymás után ugyanabban a bugyiban aludni... hát ez... gusztustalan"


Nem tudom az mennyivel higiénikusabb,ha estétől másnap este fürdésig van rajta ugyanaz...Szerintem semennyivel,sőt.Éjszaka legalább nincs vizelet széklet folyás stb. De nagyon ritka ha két este veszem fel az alvós fehérneműm.Általában egyből szennyes.

2014. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!