Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon tönkre vágtam az...

Nagyon tönkre vágtam az egészséges életmódot a mai nappal?

Figyelt kérdés

Meg fog jönni és sajna ilyenkor sok mindent megeszek: megettem egy egész doboz toffife-t, egy zacskó gumimacit, és egy fél tábla csokit..

Nyugi nem vagyok kövér de rossz érzésem van emiatt... Amúgy egész napra értendő ez a mennyiség :)


2011. dec. 19. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés: ha a héten 4 napot edzek, akkor helyrehozhatom valamicskét ezt a kicsit link napot? :)))
2011. dec. 19. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindez benned is marad (nekem kijönne ennyi édesség, az is szent), ennyitől nem fogsz hízni, ne parázz már. Kicsit súlyosabb leszel, mert megköti a vizet, de az pikkpakk lemegy.
2011. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod.:)
2011. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor még nem éltél egészséges életmódot.....
2011. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egészséges életmódot azt tönkre cseszted,a diétát viszont nem,ugyanis a kettő nem ugyan az!
2011. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó nem diétázok, inkább igyekszem rendszeresen mozogni és naponta többször enni kis adagokat :)

Köszi a válaszokat, megnyugodtam!

2011. dec. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!