Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok átlátszó harisnyát...

Hol tudok átlátszó harisnyát venni? Fiú vagyok és farsangra kell

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Kínaiban, ruházati boltban, fehérneműboltban, nagyobb cipőboltban, hypermarketben

De biztos van anyukád vagy egy lány ismerősöd, aki szívsen ad neked egyet.

2014. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyukámnak kicsi a mérete, nekem nagyobb kell.
2014. febr. 25. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Falusi vagy vagy mi? Nem igaz nem szoktál látni boltokban harisnyát!Szinte minden hol árulnak,kivéve a nemzeti dohányboltban.
2014. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zöldségesnél! :)


Komolyra fordítva: minden ruházati boltban van általában. :) Ha átlátszót szeretnél, akkor max 30-40 denest vegyél, mert e fölött már nem nagyon látszódnak át. :)

Mi leszel a farsangon?

2014. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel fiú!! a kérdező, ezért nem biztos, hogy tisztában van vele, hogy hol lehet kapni harisnyát, mi lányoknak ez természetes. Amúgy pedig léteznek kifejezetten harisnyaboltok, ott nézd meg.
2014. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy még a falusi kisboltban is van, mert olyan rövid ideig bírja. Tesco és társai, drogériák, mindenhol lehet kapni, szerintem ne menj harisnyaboltba mert ott drágább.
2014. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
törzsi táncos
2014. febr. 26. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!