Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben az évben 17 leszek és...

Ebben az évben 17 leszek és kaptam egy 7cm-es magassarkút a barátomtól, mert tudja, hogy tetszenek nekem. Anya miért nem engedi hordani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy,hogy hány éves vagy.Lehet kicsit furán lépkedsz benne, vagy nem áll jól, és nem szeretné édesanyád,hogy kellemetlen helyzetbe kerülj.
2010. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mindegy azért, hogy 13 évesen szól érte vagy most..szerintem:) amúgy amikor nem volt itthon, akkor sokat hordtam, beleszoktam és nem hallottam még senkitől, hogy furán járnék benne, de ő még sosem látta rajtam, mivel nem akarja, hogy hordjam
2010. ápr. 14. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért mert a pici lánya vagy és hozzá kell szoknia? Vagy mert nem szeretné hogy folyton magassarkút hordj és tönkremenjen a lábad? Egyszerűen nem tetszik neki a cipő maga? Jobb ötletem nincs.
2010. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16évesen volt először egy magassarkú csizmám.Fekete lakk,fűzős bokacsizma.És anyukám vette vagyis én választottam ő fizette.Nem nagyon szólt bele miket vettem fel.Csak ami tényleg durva volt szerinte és nem tetszett neki azt nem engedte,hogy felvegyem,mikor vele voltam.De szerintem az a 7cm semmi.Nekem 15cm-es sarkú cipőim vannak:-)
2010. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy neki több esze van és tudja hogy tönkretennéd vele a lábad. Na meg ilyenekben nem lehet természetesen járni csak nevetségesen csámpázni. Talán ezért... vagy nem tudom mi más oka lehet.

Amúgy meg 17 vagy, azt veszel fel amit akarsz. Nehogy már az anyád mondja meg. Nem vagy már óvodás.

2010. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon sok jó választ kaptál eddig id.Szerintem kérdezd ki anyud alaposan hogy van-e valami baja a cipővel.Ha azt mondja hogy szerinte nem kéne magas sarokban járnod nyugtasd meg hogy nem lessz mindig, mindenhol a lábadon.
2010. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
több esze van? te miből gondoltad, hogy én nem tudom, hogy rosszat tesz?.. persze, hogy nem hordanék állandóan magassarkút. köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 14. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet idegesíti,hogy a barátodtól kaptad.Az ilyen dolgokban az én anyám konzervatív.Ki is mondja, hogy nem tetszik neki ha a barátom ezt vagy azt vesz nekem ajándékba."Pasi ne vegyen ruhát,cipőt,táskát a barátnőjének."Szerinte ez olyan mintha 'kitartott lennék'(csoki,kisebb értékű ékszer,cd,stb mehet ajándékba)
2010. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, csak ez a legszebb benne, hogy közben elvárja, hogy a barátom kifizessen nekem mindent szó szerint mindent..
2010. ápr. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!