Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne, ha férfi nadrágot...

Gáz lenne, ha férfi nadrágot vennék?

Figyelt kérdés
Majdnem az összes női farmer ugyanúgy néz ki, szabásra is, színre is, mindegyik egy egyszerű sima csőfarmer. Pasiknak olyan jó gatyákat gyártanak, úgy megvenném egyiket-másikat... de nem lenne gáz? Nagyon látszana hogy pasinadrág van rajtam? valahogy bevennék vagy bevetetnék a tökrészéből maximum. Ti bevállalnátok?

2014. febr. 27. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
14%

Talan jobban szet kene nezni,es nem hulyet,b..zat csinalni magadbol!

Erdekes az en parom mindig talal maganak valtozatos gatyakat!

Szerintem meg mindenki maradjon meg a sajat nemere gyartott ruhaknal!

Regen egy fiu is beirt,hogy szeretne noi nadragot hordani,hat mindenfele b..zinak elhordtak, de ahogy gondolod ti csajok mar mindenunket lenyultatok,lassan mar csak togaba mehetunk ki az utcara mint a romaiak...

2014. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

nyugodtan, de csak ha ilyen feszülősebb fajta csőgatya. sztem hülyén néz ki ha egy lányon lóg, vagy nagyon gyűrődik a gatya, nem túl nőies.


amit az első mond abban is van persze valami, ha a nők hordhatnak fiú nadrágot (márpedig miért ne hordhatnának) akkor a fiúk is hordhatnak nőit. ez nem kérdés ez így van, és pont. a b . zizókkal meg tök fölösleges törődni, általában az b . ziz a leghangosabban aki önmaga is az, és így próbálja kompenzálni.

2014. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Ha méretben jó, ki mondja meg ránézésre, hogy a "férfi osztályon" találtad?


Egyébként nyugodtan körbenézhetsz jobban a női ruházati üzletekben is! Szerencsére még nem csak csőgatyát árulnak. Persze sajnos, gyérült a felhozatal, többségében ezek a szarok vannak, de azért lehet találni egyenes szabásút, és bootcutot is.

2014. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!