Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor nekem se gaz, ha fiukent...

Akkor nekem se gaz, ha fiukent noi nadragot hordok, mert az kenyelmesebb nyulosabb mint a ferfi? Ha mar a csajok ferfit hordhatnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 15:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nos, akkor:

tiszta szívből sajnálom a férfi társadalmat, hogy rózsaszín ruha viselésekor a társadalom előítélően bánik velük.

És igen, szerintem te terheled a gyk-sokat, mert akármilyen ruhával kapcsolatos kérdés van, te odaírod hogy na hát a férfiak, meg a nők, meg a columbó kabát, meg a rózsaszín tornacipő. Egy kérdést azért tesznek ki, hogy arra véleményeket, tanácsokat kapjanak, erre meg a te elméleteidet kapják.

2014. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Leirom ujra a gyengebbek kedveert!

Nem csak en irok velemenyt,hanem mas is!

Csupan azzal a kulombseggel,hogy en a noket tamadom!

Mert oket meg biztatjak is a ferfi ruha viselesere pozitiv otletekkel,de forditva mar ragalmazzak a fiukat!

Remelem vilagos voltam,es ha valaki olvasna figyelmesen a kommenteket,mint en akkor masnak is feltunne nem csak nekem!

En ezzel a megnyilvanulasommal egy bizonyos reteget vedek,pontossan ugy mint az a reteg akik a nok ferfi ruha viseleset tamogatja!

Nem ertem mi a gond ezzel?

2014. febr. 28. 18:24
 13/22 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy tökmindegy mit mondasz, egy nő nőiesebb marad egy férfi farmerben, mint egy férfi tapadós női cicafarmerben. Ennyi, és ezen nincs mit szépíteni, ameddig egy nő 1000 dologgal "sikkesít" a kinézetén, még jó is ha van egy lazább ruhadarab rajta. Ameddig egy férfin hiába van "hüdekemény" bőrdzseki, ha ott virít a zöld tapadós női farbenben. Ennyi, ennyi, ennyi. Szétbomlik a "férfiasság" egy ilyen ruhadarabtól, ameddig a "nőiesség" nem.
2014. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Akkor ugorjunk egy olyan temahoz,amikor a noiesseg csuszik szet!

Nivosabb ettermek pincer csajok ferfi nyakkendo,ing ill.rendorszovivo csajok ferfi egyenruha,ing,nyakkendo,vagy kaszinokban lehet meg latni ilyen "noies" noket!

Ez minden csak nem noi szereles,sot tovabb megyek,a leg ferfiasabb ruhadarabokat irtam most le! Mert abban gondolom egyet ertesz velem,hogy ez a ferfiak ruhatarahoz tartozik!

Vajon akkor mit is keres egy non??

HOPPA!

2014. márc. 1. 11:41
 15/22 anonim ***** válasza:

Most idekevered a munkaruhákat?

Ha nem akarja az illető, hogy kirúgják, akkor igen, rendőrszóvivőként is ugyanabban a szerelésben lesz, mert azt KELL felvennie, maximum S-es méretűben. Ezzel lehet egyetérteni, meg nem egyetérteni, én spec utálnám magamon, de ez van, ha a munkájához ez kell akkor ez kell.

De senki nem a munkaruhákról beszélt, amikor ez a kérdés felmerült, hanem utcai viseletről, amikbe maguktól bújnak bele az emberek. De mindegy is, ha te attól érzed jól magad, hogy feszülős a farmered, hát lelked rajta, viseljed, hiszen szabadság meg demokrácia, meg mindenféle van. Csak ha mondjuk egyszerre kéred el a telefonszámom egy nem-nőigatyás pasival, akkor nem neked fogom adni, mert SZERINTEM gáz, de mondom, ez az én személyes véleményem. Biztos van akinek ez jön be.

2014. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

A munkaruhakrol csak annyit,hogy azt a munkat sem kotelezo elvallalni amiben nevetseges lessz az ember!

most az elozokben leirt munkakra gondolok,pl.En sem mennek a HOOTERS ettermekbe felszolgalonak,mert a harisnya+short egy kicsit hulyen nezne ki rajtam!

De ezek szerint van olyan no akinek semmi sem szamit csak a penz...

2014. márc. 2. 19:19
 17/22 A kérdező kommentje:

Ha nem akarja az illető, hogy kirúgják, akkor igen, rendőrszóvivőként is ugyanabban a szerelésben lesz, mert azt KELL felvennie, maximum S-es méretűben

Ez idaig rendben is volna csak azzal van a baj,hogy az a s-es meret ferfi ruhaban van!!!

Nezd meg a kulfoldi orszagokban ott erdekes van noi egyenruha ffi nyakkendo helyett 2 kicsi szallag van keresztbe sokkal noiesebb mint egy ffi brumszli nyakkendo...

2014. márc. 3. 06:15
 18/22 anonim ***** válasza:

Milyen szalag? Meg milyen kereszt?? :D

Remélem nem kevered a dolgot a fétisjelmezekkel:

[link]


:D :D

2014. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Bejött a ruha mi?

Azóta már ki is "csettintetted" rá?

2014. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ugy kb. Ezt a valaszt vartam,a tajekozatlansag felsofokon!
2014. márc. 3. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!