Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Telet/duci/kövér lányok! Ti...

Telet/duci/kövér lányok! Ti nem érzitek magatok sokkal dagadtabbnak laza, vastag, "zsákos" felsőkben, nadrágokban, mint passzosabb darabokban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, én a passzosabb felsőkben sokkal kövérebbnek érzem magam. Nem tudom, nekem nagyon kényelmetlen és zavaróak a tapadós cuccok. A lazábbakat szeretem, de nem a nagyon bő, "zsákos" ruhákat, csak ne tapadjon rám teljesen és úgy már jó. Szerintem jobban is állnak, nem mutatják meg az összes párnácskát. Viszont a passzos nadrágokat szeretem, csak olyant hordok. Bár felsőm is van pár, ami ilyen, de jól megválogatom őket, hogy biztosan fel akarom-e venni mert azért annyira nem vagyok duci, van passzosabb ruha, ami jól áll, de olyan is akad bőven, amit inkább mellőzök.
2014. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Mégpedig azért mert tudom hogy minden ducibb csajszi sokkal kövérebbnek látszik bő ruhákban. Nem kell extra tapadós rucikat hordani, meg kell találni az aranyközéputat.
2014. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem az olyan felsőket, ami kicsit bő, és nem mutatja ki az összes "szépségpárnácskát" (:D), a tapadósban sokkal kényelmetlenebbül érzem magam, és tudom is magamról, hogy szörnyen áll. Viszont a szűk nadrágokat én is szeretem, csőfarmereket szoktam hordani, a combom nem olyan vészesen vastag, inkább hasban vagyok erős sajnos. :/
2014. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!