Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjon egy...

Milyen ruhákat hordjon egy duci 15 éves lány?

Figyelt kérdés
Leginkább egyszerű ingeket, blúzokat, pólókat szoktam hordani farmerrel, de többen is megszóltak már, hogy nem a koromhoz illően öltözködöm és sokkal fiatalosabban, csajosabban kéne, mint a velem egyidős lányok. Nekem tetszenek a ruháim, de jobban belegondolva egy kicsit tényleg unalmas. Viszont, én nem tudok úgy öltözködni mint a többi velem egykorú lány mert abban, ami rajtuk jól néz ki, ha egyáltalán van a méretemben úgy néznék ki mint a kötözött sonka. Így is több óráig tart a vásárlás mert nehéz olyat találni, ami jó rám és jól is áll. Adnátok tippeket, hogy mi az, ami divatos és egy duci lány is felhúzhatja?

2014. jan. 25. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a duci, kövér elég tág fogalmak, de sajnos most nem tudok képet mutatni. SZámokat írhatok, bár szerintem az nem nagy segítség, de 170 cm magas vagyok és 76kg. Szerintem bőven van rajtam, főleg a combomon és hasamon, de vagyok az a "szétfolyós, hurkásan kövér". Valamint tudom, hogy elsősorban a fő problémát kéne megoldani, de az ilyen jellegű válaszokat inkább hanyagoljuk, ha kérhetem! Nyugodtan kérdezzetek, ha valamire még kíváncsiak vagytok!
2014. jan. 25. 14:17
 2/6 anonim válasza:
Én is küzdöttem ilyen problémával. Nekem is volt bőven túlsúlyom, aztán elkezdtem szépen leadni, de addig én is leginkább ilyesmiket hordtam. De például, ha van derekad, akkor egy jól szabott szoknya csizmával, és egy inggel, aminek a derekára teszel egy széles övet, jól tud mutatni. De ezt kerüld, ha nincs derekad, mert akkor nem valami esztétikus! :)) A nagyon világos, harsány színeket is kerüld, mert ezek erősítenek. A farmerok, nadrágok közül is inkább sötétebbet válassz, valamint a jó kiegészítők, ékszerek, sálak is sokat dobhatnak az összképen. :))
2014. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Amilyenek teljes egeszeben eltakarnak...
2014. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha képet tudnál mutatni akkor könnyebb lenne, de ez nem akkora hatalmas túlsúly szerintem.. főleg, hogy: "ha egyáltalán van a méretemben". azért ennyire tényleg nem vészes:D
2014. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát így tényleg nem tűnik olyan nagyon soknak, de azért látszik rendesen, bár próbálom palástolni. Bocsi, most nem tudok képet mutatni, de holnap csinálok egyet, és felteszem ide vagy kiírok egy új kérdést, mellékelve a képet. Az első jót írt, csak iskolába nem hiszem, hogy ez lenne a legmegfelelőbb:), de mégegyszer köszönöm!
2014. jan. 25. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sötét színeket hordj, és ne vegyél keresztbe csíkosakat, mert az optikailag kövérít. azt megcsinálhatod, hogy egy szűkebb farmerhez veszel egy bővebb (mértékkel bővebb ;) )felsőt. Az is tud jól mutatni, ha veszel egy szűkebb pólót (nem túl szűket), és ráveszel egy bővebb blúzt, vagy nemtudom, hogy hívják ezeket :), olyat, ami eltakarja azért az alakodat, de látszik alatta a szűkebb alsó póló teteje, remélem tudod milyenre gondolok.. ha találok linket, linkelek :)kerüld a testhez simulós ruhákat, de szerintem olyat nem is akartál venni :) . Használj kiegészítőket, mert az sokat dob az összhatáson (sál, nyaklánc, stb.) nem látok rólad képet, ezért nehéz megmondani, hogy mit, de hangsúlyozd ki magadon azt, ami szép rajtad, pl. ha az arcod szép, akkor azt, ha a hajad, akkor azt, ha a derekad szép, akkor tedd azt, amit az első válaszoló már megírt :), stb., ha már az alakod nem tetszik. Egyébként szerintem annyira nem lehetsz kövér :)
2014. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!