Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is öreges ez egy...

Szerintetek is öreges ez egy 17éves lánynak? Ezt gondolnátok első ránézésre?

Figyelt kérdés

Lehet nem ez a legmegfelelőbb kategória,viszont itt többen vannak, és remélem többen is válaszolnak.

Kaptam ezt a kosztümöt, viszont úgy gondolom eléggé 'öregesen' áll rajtam, ilyet az idősebb korosztály szokott hordani. A színe nagyon tetszik,viszont arra gondoltam,hogy a szoknyából fel lehetne varrni egy kicsit.

Alkalmakkor kell majd felvegyem, pl ünnepek, templom...

Ti mit gondolnátok első ránézésre egy hasonló alkalmon?

Kép: [link]


2014. márc. 18. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A felső nem is lenne rossz, ha levennéd a rózsát róla. De együtt... borzalmas. Ne haragudj, de abszolút nem egy 17 évesnek való..:(
2014. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:
100%
jól látod. a szoknyából pedig ne sokkal menj térd fölé mert az ribis lenne. ez alkalmi szoknya vagy afféle középosztálybeli, 30as, felső vezető nők féle cucc még esetleg.
2014. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Jó alakod van. Mivel ki van takarva az arcod az összhatás nem tudom megmondani. De nem olyan rossz, főleg ha a szoknya mondjuk mini lenne vagy térd felettig érne!

Bikini bemutatót nem mutatsz? :)

2014. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A rózsa levehető.

Nem mennék sokkal térd fölé csak olyan 6-7 cm-t levágatnék,úgy gondoltam.

2014. márc. 18. 16:52
 5/15 Panna_ válasza:
24%

nekem tetszik de én öreg vagyok a 28 évemmel.

De én ilyenekben járok pl dolgozni. Szóval a kérdés, hogy ha kis csitrinek akarsz látszani, akkor feltétlenül cseréld le egy szakadt farmerre. Ha szeretnéd, hogy 25-30 évesek udvaroljanak és komolyan vegyenek és ne kislányként kezeljenek, akkor maradj ebben.

2014. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt a felsőt a rózsa nélkül egy farmerrel tudnám elképzelni,de így nem igazán jön be. :D


Ugye nem azzal a cipővel vennéd fel? xd

2014. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég nyanyasztájl, bocsi :/ Ha valami mondernebb, fiatalosabb kosztümöt vennél fel, abban sem látszanál csitrinek, ugyanúgy komolyan vennének, csak összeillőbb lenne a hatás. Én egy passzosabb fekete szoknyával (nem p*csaszoknya!!) és a virág nélkül sokkal csinosabbnak gondolnám.
2014. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Nem azzal a cipővel venném.

Hát én is jobban örülnék valami fiatalosabb kosztümnek,de hát...

2014. márc. 18. 17:13
 9/15 anonim ***** válasza:

sztem nagyon öreges bocsi :/

vmit kezdj vele... a virág gázos. a csíkos minta meg a szabása miatt olyan mint valami egyenruha szerűség, mondjuk stewardess... a fehér csíkokat a zsebéről valahogy szedd le.

a szoknya a legrosszabb, azt mindenképp egy kicsit átszabhatod, lehetne rövidebb és szűkebb.


23/F

2014. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
várj még ezzel egy jó 10 évet.:D
2014. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!