Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is öreges ez egy...

Szerintetek is öreges ez egy 17éves lánynak? Ezt gondolnátok első ránézésre?

Figyelt kérdés

Lehet nem ez a legmegfelelőbb kategória,viszont itt többen vannak, és remélem többen is válaszolnak.

Kaptam ezt a kosztümöt, viszont úgy gondolom eléggé 'öregesen' áll rajtam, ilyet az idősebb korosztály szokott hordani. A színe nagyon tetszik,viszont arra gondoltam,hogy a szoknyából fel lehetne varrni egy kicsit.

Alkalmakkor kell majd felvegyem, pl ünnepek, templom...

Ti mit gondolnátok első ránézésre egy hasonló alkalmon?

Kép: [link]


2014. márc. 18. 16:48
1 2
 11/15 anonim válasza:

Egy 80 éves sem vehet fel egy szettet. Hord külön a szoknyát meg a blézert!

Azt hiszem pont hozzád hasonló embereknek írták ezt a könyvet:

[link]

Szerintem jobban teszed ha elolvasod és többet nem kell ide irkálnod hasonló kérdéseket.

2014. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Juj ez így együtt szörnyű. Mondjuk én a 18 évemmel gondolom "kis csitri" vagyok, de legalább ízlésem van. Szerintem ne vedd fel együtt. A felső egy fekete szoknyával hordható. A szoknya meg valami hétköznapibb felsővel. Az a rózsa cucc viszont felejtős, én levenném róla.
2014. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kicsit megdöbbentem a válaszokon, ez teljesen jó azokra az alkalmakra, amiket írtál. a szoknyából felvehetsz, ha nagyon akarsz, de még azt sem muszáj (pláne templomba:) ).


a rózsa maradhat, többek között attól lesz nem egy hétköznapi munkadarab. kis kézitáskával (vállpánt nélkülivel) szép lesz.


ez nem öreges, hanem visszafogottan elegáns és ilyen alkalmakkor (is) egy 17 éves lány is lehet az.

2014. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Együtt ne.a szoknyát valami szép blúzzal esetleg vegyél hozzá egy fekete blézert.

A piros bléuert fekete nadrággal venném fel én:)

2014. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez a ruci, a rózsát tényleg érdemes lenne levenni. A szoknyán meg szerintem 2-3 centit hajts föl csak, viszont amit nem láttam hogy javasolnának, az az hogy a szoknyát beljebb kéne venni hogy kövesse a csípőd és a combod vonalát, mert így kicsit zsák feelingje van. Amúgy szerintem nem öregít, ez alapból fiatalos darabnak tűnik.
2014. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!