Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen bikinik tetszene...

Nektek milyen bikinik tetszenek? Milyenetek lesz idén?

Figyelt kérdés

Fazon, szín, márka érdekel.

Hány bikinitek van? Milyen gyakran vesztek újat? mennyire használjátok ki őket? :)



2014. márc. 20. 17:48
 1/6 anonim válasza:
van egy kék és egy sárga, márkát nem tudom, és kb 2 évente veszek újat
2014. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most egy fekete fodros, háromszög felsős van, tavaly vettem kínaiban. Mivel a minősége nem a legjobb így már eléggé használtnak látszik, pedig csak 1 hétig volt rajtam. Szóval idén is veszek egy újat. A lényeg nekem hogy fodros legyen és fekete.
2014. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ben vettem tavaly, idén is azt fogom hordani. De van több is, azokat viszont nem szeretem :D ilyenem van: [link] és nagyon szemeztem tavaly egy ilyennel is, de végül nem vettem meg: [link] (nem pont ez, az is H&M-es volt), és tetszenek az ilyen fodrosok is: [link]
2014. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy sötétlila van,ilyesmi: [link] Tavaly vettem,de nem tudok vele víz alá menni,mellmutogatás nélkül.Így napozásra jó,másra nem.Ez az egy van,ami jó rám.Veszek majd,2-t is kinéztem,egy feketét: [link] Meg egy színeset is: [link] Kétlem,hogy ilyen színben,de hasonlót.Hát annyira sokat nem használom őket,de azért vannak hordva.:)
2014. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen fazonú bikinifelsőm van, rózsaszínben, nem fodros, az alsója fekete franciabugyi fazonú.


Én kínaiban veszem, egy márkásabb is csak egy évet bírna ki, és különben is, kinövöm.

Mindig egy bikinim van, nem is kell több. Egy nyáron párszor megyek strandra, de otthon, napozáshoz, medencézéshez is használom.

2015. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kép lemaradt


[link]

2015. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!