Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hasra es csipore hizok,...

Hasra es csipore hizok, nagyon gaz, ha egesz nyaron ilyen mell alatt vagott ruhakban jarok, valamint ilyen buggyos felsokban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Annyira nem jó, mert olyan kismamás, főleg ha még van egy kis poci is, tuti páran terhesnek fognak nézni.
2014. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeknek az a lenyeguk, hogy nem mutatjak ki a pocit, kedves elso! Es nem olyan hasam van, mint egy 3 honapos kismamanak.
2014. márc. 21. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

De! Pont olyanok! Nagyon igaza van az elsőnek. :)

Viszonylag vékony vagyok, egyik nyáron a nyaralás alatt ilyen felsőkben rohangáltam és nem folyton átengedett minden autós a zebrán? :)

Még úgy is lelassítottak, hogy egyébként simán átértek volna előttem. Mulatságos helyzet volt.

S nem, nem az adott helyen volt kiemelkedően udvarias az autós közösség, mivel más ruhában, amiben nem tűnt úgy, hogy van mit takarni, NEM voltak ilyen előzékenyek.

2014. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a gáz hogy a kérdésből kiderül hogy téged zavar hogy hízol, de mégis inkább csak takargatni akarod, ahelyett hogy tennél ellene, diétával, testmozgással.

Amúgy egyetértek az előzőkkel, szerintem is ilyen terhesruhának tűnnek az ilyen cuccok.

2014. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem bántásból írtam. Én tök vékony vagyok, van egy-két ilyen ruhám és felsőm. Nyáron rendszeresen átadják a helyet a buszon, ha ilyen van rajtam :D
2014. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!