Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy nagyon kismellű lány nem is próbál push up melltartóval domborulatot csinálni a mellkasára, hanem az ilyen melltartó hiányával inkább kiemeli a mellei piciségét?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 23:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
bimbi
2014. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Akinek annyira kicsi a melle, azon semmi sem segít szvsz... de van akinek meg ez tetszik úgyhogy felesleges ezen témázni.
2014. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Legalább őszinte, és nem csal a mellméretével.

Így legalább az a srác aki jár vele, tudja hogy kicsi mellű, és nem zsákbamacskát vesz..Elég lehangoló lehet amikor leveszi a push up melltartót a lány, és hopsszz semmi nincs ott..Így legalább nem csalódik senki sem.

2014. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Én kismellű vagyok, sose hordok pushup melltartót...másmilyet is csak akkor, ha átlátszó a felső, vagy nagy a belátás.
2014. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

A pushup egy nagy hülyeség. Aztán amikor le kell venni a melltartót, akkor derül ki, hogy pattanásnak is kicsi. Zsákbamacska.

Akkor inkább vállalja fel, hogy nincs melle vagy alig van neki, mintsem elkeserítse a fiút, aki a normál vagy nagyméretű melleket szereti.

2014. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy teljesen jól teszi. Elfogadja magát olyannak amilyen és kihozza belőle a legtöbbet, nem pedig megpróbál mást mutatni mint ami. Van egyébként olyan ruha, blúz, felsőrész aminél kifejezetten előnyös a kis mell, pont nekik tervezték. Én ugyan női szemmel nézem, ami nem ugyanaz persze, de nekem szebb, esztétikusabb látvány a kis mell mint a nagyon nagy tejcsárda.
2014. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Én a nagy melleket szeretem (sőt, odáig vagyok értük:)), épp ezért szerintem is jobb, ha egy kismellű lány nem hord push up melltartót, mert tényleg csak átveri a fiúját.
2014. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Hatos, kinek a pap, kinek a papné. Én azt szeretem, ha nőies egy nő, a kis mell viszont inkább gyerekes, nem nőies.
2014. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Egyetértek a nyolcassal.
2014. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Én imádom a pici ciciket! :) Azok a legszebbek, legformásabbak, leghegyesebbek. :) Nekem nagyon bejön, ha egy lánynak ici-pici cicijei vannak, és egy feszülős felső van rajta, ami szépen kiadja a pici cicik formáját! :) Szóval ne rontsd el a push up-pal, mert akkor a szép formája nem látszik tőle.
2014. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!