Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok kinek hogy volt az...

Fufcsi kérdése:

Lányok kinek hogy volt az első melltartója? Anyud mondta hogy vedd fel vagy te magadtól vested? Szerintem már elág szükséges lennek nekem de anyum még nem mondta hogy vegyek fel.

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy te szeretnél már melltartót hordani és kérdezed meg hogy mit gondol róla.:)
2014. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem merem megkérdezni. :/
2014. márc. 21. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt zsebpénzből vettem egy kínaiban. Nehéz választás volt mert nagyon kicsi a mellem, normál melltartók közül mind nagy volt rám. Fogalmam sem volt a méretemről, nem voltam felkészülve. Kb 12-13 éves voltam. A másodikat már anyum vette mikor együtt vásároltunk és mondtam hogy kéne. Magától sose vett volna nekem, úgy gondolta majd szólok ha kell. Ami érthető is... szóval ha neked is kell már akkor szólj anyudnak.
2014. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Anyának kezdtem hisztizni akinek nem igazán tetszett az ötlet elmondtam a mámanak aki rábeszélte xd
2014. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaim közül többen topot hordtak, ezt elmeséltem neki, úgyhogy először azt vettünk. Aztán amikor a top már kényelmetlen lett, kértem melltartót.
2014. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12 évesen,7.es koromban.80/A-sat vettünk.Én mondtam anyának,együtt vettük egy kínaiban.
2014. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4.es voltam, amikor anya mondta, hogy kellene már topot hordanom a felső alá. Utána 6.os koromban már melltartóra volt szükséges, azt anya vette. Utána együtt.
2014. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is top volt az első "melltartóm":D Emlékszem h anyum vette meg, ráadásul a tesi órák miatt, mivel már akk is eléggé "cickós" voltam, és úgy kényelmesebb volt:D.:)Még általános suliba jártam amikor megkaptam. Az első igazi melltartómat meg együtt vettük meg.

De am meg nyugodtan mond el anyukádnak h szeretnél már melltartót, mert úgy jobban éreznéd magadat, vagy kényelmesebb lenne. Biztos nem fog megharagudni érte,és legalább a választásban is tudna segíteni:)

2014. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek!Volt merszem mondani :)
2014. márc. 22. 09:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Látod nem is volt olyan szörnyű:) hol vetted/vettétek? :)
2014. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!