Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teljesen átszeretném alakítani...

Teljesen átszeretném alakítani a külsőmet, de nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá. Ötletek?

Figyelt kérdés
Átlagosan öltözködök,átlagos testalkatom van.17 éves vagyok.Szeretnék nőiesebben és divatosabban öltözködni,tavaszra szeretném megújítani a ruhatáramat,csak nem tudom milyen ruhákat vegyek,és hol.Ebben kérném a segítségeteket,hogy hol tudok olcsó,mégis divatos ruhákat venni.Előre is köszönöm :)
2014. márc. 22. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"csak nem tudom milyen ruhákat vegyek"


Ezt pedig neked kell kitalálnod.

Nézegess képeket, próbálgass ruhákat, így hátha rájössz.

2014. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Új hajszín, smink.


A gardróbodat meg 99% hogy nem kell 1 az 1ben kidobni.


Azt csináld meg, hogy szortírozd, vegyél fel minden eggyes darabot. Melltartót, harisnyát, bugyit is. Nézd meg hogy áll rajtad. Előnytelen, nem tetszik? Kuka. Szakadt, kinyúlt, bolyhos? Kuka. Kellemetlen, izzadós, dörzsölős, szúrós anyaga van? Kuka.

Ami megmaradt, azt rendezd kollekciókba.

Mit mivel lehet felvenni? Stílusilag is összeillik? Színben? Fazonban?


Pl. egy egyszerű kék farmer + fehér póló kombináció egy tornacsukával eléggé uncsi és fiús. De romantikus-nőiessé tehető, ha a pólóra mondjuk ráveszel egy csontszínű csipke felsőt, a hajadba pár lokni és egy nagyobb selyemvirág, meg ehhez egy kényelmes világos színű magassarkút, és egy puha fehér kardigánt.


Esetleg a polyvoreon is kombinálhatsz, így tudni fogod mit keress a későbbiekben. És ne csak a kínait nézd meg de a turikat is.

2014. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ugye nem gondoltad komolyan hogy látatlanban akárki is megmondtam neked hogyan kellene új ruhákat beszerezned?A stylistok is megnezik akit át kell alakítani!
2014. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!