Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átszeretném alakítani az...

Átszeretném alakítani az étkezési szokásaim, hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés

Mostanában híztam sajnos,ugyanis elkezdődött a suli,és általában csak mikor hazaérek akkor eszem,ez kb.3óra kor szokott lenni.Ilyenkor mindent befalok,dugig eszem magam.Eddig is mindig leakartam fogyni,mivel 163 cm,és 62 kg voltam,de most már 65kg vagyok:(Igazándiból sose volt elég erőm hozzá,meg kitartás,úgy vtam vele,h jó vagyok így.De most már elkezdett zavarni több okból is.

1.Szeretnék végre magamnak is tetszeni.

2.Szeretnék tetszeni a pasiknak:)

3.Kozmetikusom is javasolta,a tisztítókúrát/fogyókúrát mert elég ronda a bőröm.

4.Már pár perces futás után is a rosszullét kerülget.

Leginkább a lábaimból szeretnék fogyni,a térdem is behájasodott,a vádlim is,a combomról meg inkább ne is beszéljünk:(

Ezenkivül még a hasamon,fenekemen is van némi fölösleg.

Alapból vastag csontozatú vagyok,szóval sose leszek piszkafa,amit nem is szeretnék persze.De jó lenne szép,vékony,formás lábak,lapos has,kerek fenék:)

Étkezés:reggelire általában pirítóst eszem szalámival,meg tejeskávét cukor nélkül.Ebédre,vagyis délután fehér kenyeret,szalámival,vmi zöldség,vagy amit anyu főz éppen,házi koszt,jó hízlalósak.

Igazándiból húst nem nagyon eszem,rosszul vagyok a szagától is,kivéve csirke mellet.Aminek viszont nem tudok ellenállni az a csoki,és az édesség minden mennyiségben:)

Mozgás:még beérek a suliba gyalogolnom kell kb.15percet,meg míg kiérek az is ennyi,+mivel elég nagy a sulink,mindig más terembe vagyunk,sokat lépcsőzöm,gyaloglom.Mire hazaérek mindig hulla vagyok,semmi energiám nincs mozgásra,általában csak netezni szoktam,meg tanulni.Van itthon egy hasizom erősítő padunk,de nem igazán szokta használni senki.

Amit viszont nagyon imádok az a tánc:)

Csak sajnos nincs helyem,meg időm se nagyon,talán át kéne alakítani az életem,h beleférjen.De akkor is max.itthon táncolnék,videókból:)

Nagyából ennyi

Ja meg ami még rossz,h mostanában nagyon le vagyok húzva,ugyanis este későn fekszem,11kor.reggel pedig fél6kor kelek,sose tudom magam kipihenni,alig tudok figyelni órán,stresszelek sok minden miatt,menzim is késik,herpeszem is kijött,aztán van még egy kis depresszió gyanú is:(

A suliban se érzem jól magam,nincsenek barátaim.

El szereznék innen majd menni,de még azt mondta anyám h várjak egy kicsit.

Épp ezért szeretnék kivül-belül megváltozni,mert érzem,h nem ilyen vagyok,csupán nincs önbizalmam.

Szeretném ha végre lefogyhatnék,eltűnne a narancsbőröm,egy kis barnaság sem ártana.Tudom,h mindez nem megy magától,és rajta is leszek a dolgokon,de kéne egy kis segítség.


Elnézést,h ilyen hosszúra sikeredett,és h a végén már el is tértem az eredeti témától:)

válaszaitokat előre is köszönöm

15/l


2009. okt. 3. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A regeli a legfontosabb: ne fehér kenyérből legyen,hanem magasabb rosttartalmúból.Lakkj be rendesen reggel.Én ma egy korpás zsömlét ettem,(8 körül)délig birtam.Suliba is vigyél egy szenyót azt megtudod enni szünetben,és legyen nálad egy alma is kitartasz vele míg haza érsz.Mindenképpen egyél főtt ételt ha haza értél,és este 6 után már csak gyümit,vagy zöldséget.Én egy kicsit idősebb vagyok,és igencsak szeretem az édeséget,ha enni akarok,azt délelőtt eszem este már nem.Nagyon megszerettem az almát,és ma már ettem pároltzöldséget is amit eddig soha,és nagyon fincsi.A mozgás kicsit kevés,nem lenne baj ha azt a hasizomerősítőpadot használnád.Elhiszem hogy nem esik jól mozogni,nekm sem,de a muszály nagy úr.25kilót kellene fogynom,de már 10-nek is örülnék.Három hét alat semmi nem ment le,de nem adom fel.Sok sikert.
2009. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!