Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap vettem egy bőr, fűzős...

Tegnap vettem egy bőr, fűzős bokacipőt, márkás, drága. Ma felvettem, és feltörte mindkét sarkamat Nem kicsi. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez normális is lehet, nekem még nem tudtak olyan cipőt gyártani ami ne ezt tette volna. Rakok rá ragtapaszt, kicsit hanyagolom majd szoktatom a lábam hozzá, majd a cipő vége is beigazodik a lábamhoz és akkor mehet a menet.

Az ujjközbe levő papuccsal is így járok minden nyár elején....

2014. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy ezt mondtad. Én már a végletekben gondolkoztam. A cipő kidobása is szerepelt a tervekben. De hát azért közel húszezer is meggondolásra késztetett. Akkor most beragasztom a hólyagomat, és pár napig rá sem nézek./már a cipőre/. Köszi.
2014. márc. 23. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Zokni volt rajtad???

Ragaszd le sebtapasszal, majd puhul ott a bőr. Vagy pl pici kalapáccsal szoktak párat rákoppintani és kész is.

2014. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak bőr bakancsaim voltak, de mind feltörte a lábam, ettől még nincs semmi baja. Majd "bejáratódik". Szerintem minden bőr cipő ilyen... De ha nem megfelelő akkor sem kidobni kell hanem visszavinni.
2014. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt rajtam zokni, és olyan érzés volt, hogy a cipő a zoknit "smirglizi" a lábamhoz. Tegnap is volt rajtam egy ideig, de harisnya zoknival. Ma rendes vastag zokni volt. Tegnap is piros volt a sarkam, de nem lett hólyagos.
2014. márc. 23. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Hordjad csak, sebtapasszal vértezd fel magad. A bőr cipő betörik előbb-utóbb, idő kell, míg felveszi a lábad formáját.
2014. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Nem adom fel!
2014. márc. 23. 14:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvittem egy igazán penge öreg suszterhez, és azt mondta, hogy magas a kérge, el van szabva. Most megpróbálja rendbe hozni, csütörtökön próbálom fel.
2014. márc. 25. 20:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jó lett. Felbontotta a bőrt, és kivágott egy jó nagy darabot a kéregből. Most jó puha. Azt mondta, hogy ezt lábbal soha nem tapostam volna ki, esetleg tönkretette volna a sarkamat. Lett volna egy be nem gyógyuló seb. Szerencsére nem kellett kidodbni, és nem is csinálta drágán. Egy művésze a szakmájának. Köszönöm Nektek!
2014. márc. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!