Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vastagabb combra es nagyobb...

Vastagabb combra es nagyobb fenekre ciki a rovid szoknya, feszulosebb nadrag?

Figyelt kérdés
Pl. korte alaknal.
2014. márc. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne feltétlen ciki, de a legtöbb esetben ízléstelen.
2014. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem csamutogató szoknyáról van szó és ha adott körülmények között nem is alkalomidegen, akkor NEM ciki és nem ízléstelen.


Persze, ha nem túlsúlyos az a körte.

2014. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azért alakfüggő..ha csak pár kb plusz van rajtad, akkor nem gáz, de, ha sok, akkor tényleg ízléstelen.
2014. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Körte alakra sokszor pont a szoknya a legjobb választás, persze ha nem túl rövid.
2014. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy combközépig érő szoknya már nem gáz...de nem tudom,mit értesz rövid alatt...
2014. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rovidnek a combkozepig erot ertettem, vagy az annal rovidebbet. (mondjuk olyat meg vekony labakkal meg kis fenekkel sem vennek fel :D)
2014. márc. 23. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

NEM!

Mint peldaul itt irtak sokan,hogy a csajoknak mindent fel lehet venni,meg akkor is ha szarul all!

Tehat hajra!!!

2014. márc. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: mint mondtam nem gáz, és szerintem egy szűk naci is lehet csinos, ha fentebb nincs mibe belevágnia...(vagy ha bő pólót veszel hozzá, hogy ne látszódjon, hogy belevágott valamibe)...


(eskü nem gonosz akarok lenni, csak az szerintem nagyon kiábrándító, amikor úgy néz ki a gatya, mintha három számmal kisebb lenne...de ha csinos a szűk rajtad, szerintem teljesen oké az is...:))

2014. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!