Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rock vagy disco a jobb és miért?

Rock vagy disco a jobb és miért?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 16. 22:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
70%
XDÉn annyit mondok a kérdezőnek,hogy dögölj meg:D
2009. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 A kérdező kommentje:
Szarok vagytok
2009. dec. 17. 18:06
 43/106 anonim ***** válasza:
84%
És akkor pont a kérdező ugat arról, hogy a diszkósoknak mindig partitájm van, ehhez képest folyamatosan a gép előtt ül és írogat. Mekkora nyomorék :Đ
2009. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 A kérdező kommentje:
Te f*sz beteg vagyok 1 hete itthon kockulok
2009. dec. 17. 18:41
 45/106 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ehhez csak annyi a hozzáfűznivalóm, hogy addig jó nekünk rock-ot hallgatóknak, rock koncertekre járóknak, amíg ti a diszkóban amortizáljátok azokat a maradék agysejtjeiteket! legalább nem zavarjátok a normális emberek köreit, ott vagytok, ahova valók vagytok.

24 L

2009. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
70%

Ezt énsem mondhattam volna szebben:D

20/L

Rock:D

2009. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
81%

Én azt nem értem kedves kérdező, hogy most ezt miért kérdezted meg?

Belinkelsz egy oldalt, amin fikázzák a rockereket, meg istenítik a discosokat. És? Ezzel egyet akartál: veszekedést szítani. Ez kb. akkora baromság, mint ha felraknám azt a kérdést, hogy rózsaszín vagy nem rózsaszín? Mindig lesznek olyanok akik az egyik oldalon, és olyanok akik a másik oldalon állnak.

Ha te discoba jársz, meg ki van lövetve a füled meg rózsaszín a pólód, az most őszintén: kit érdekel? Azt írod, hogy szereted a rock zenét, de inkább discoba jársz. Csak azért mert ott nagyon szép lányok vannak. Igen. Vannak nagyon szép discos lányok, de vannak olyanok is, akiket ha meglátnék reggel, felkelés után, elhánynám magam. Vannak olyan rocker lányok is, valóban, akik nagyon durván néznek ki, de vannak szépek is. Te igazából nem is magával a zenével foglalkozol, hanem azzal, hogy a képviselői milyenek. Hogy mert húúú de szar a rock mert az józsi a szomszédból is rocker és zsíros a haja meg ronda meg kocsmába jár meg kannás bort iszik. húúúú

és akkor nem is hallgatok rockot mert én menő vagyok, mert van rózsaszín csillogós pólóm meg fülbevalóm, meg mert sokkal jobb a fénytechnikánk meg tele van agyonmázolt hülye r*banc k*rvával az a hely ahova én járok bulizni,meg mi nem kannásbort iszunk...

ha neked ez így megfelel, akkor tedd. hallgasd. öltözz így.

ugyanúgy ha megkérdezel egy rocker srácot, vagy lányt, fikázni fogja a discos öltözékeket.

mert azért azt valljuk be, hogy az ilyen rózsaszín a pólóm meg a gatyám, meg csillog a fülbevalóm, meg szedetem a szemöldököm meg alapozót használok fijúkák azért néha túllőnek a célon. nem mondom, hogy ne legyen igényes, de azért vannak olyanok, akik átestek már a ló túloldalára.

fogadd el egyszerűen hogy valaki más zenét hallgat, függetlenül attól, hogy most azokon koncerteken izzadt koszos büdös mocskos emberek ugrálnak-e vagy sem.

én pl. gyűlölöm az egész discos hordát, de sosem tennék fel ilyen kérdést, mert leszarom. megvan a véleményem, de ennyi. nem hangoztatom, nem szítok veszekedést.

2009. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
86%

"és attól mert fényes szőrmés kabátom, rózsaszín pólóm meg vasalt hajam van nem azt jelenti h metroszexuális vagyok"


akkor én válaszolok erre egy rocker szemszögéből


"attól, hogy hosszú, fekete hajam, meg bakancsom meg piercingjeim vannak, attól még nem vagyok koszos büdös ronda igénytelen."

2009. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 A kérdező kommentje:
Kérem a linkjéta fordítottjának...Nemhiszem h tudnátok szerkeszteni köztünk nincsenek olyan nyomik mint ti xD
2009. dec. 18. 13:45
 50/106 anonim ***** válasza:
78%

csak annyit fűznék hozzá hogy:


"Nekem elegem van abból hogy mindenki hülye f*sznak néz

Aki azt mondja hogy a hosszú haj egyenlő rövid ész

Én annak annyit mondok gyere nyald ki a seggem

Neked soha semmiféle rosszat nem tettem de

Hogyha akarod én keresztbe teszek az utadon

Még akkor is ha két év hat hónap érte a jutalom

Én beverem a fejed mint egy szeget a falba

Nem érdekel semmi én egy marha állat vagyok,Az életem mégse’ eladó

Nem ver át semmilyen propaganda híradó

Ha keresem a bajt az az én bajom de

Legalább nem vagyok divatmajom"

2009. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!