Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rock vagy disco a jobb és miért?

Rock vagy disco a jobb és miért?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 16. 22:30
 51/106 anonim ***** válasza:
74%

hülye vagy ember. ha szereted a discot, akkor szeresd, járj naponta seggrázó melegek közé, de akkor ne tegyél fel olyan kérdést, hogy "rock vagy disco a jobb és miért?" és mellé ne alapozd már le előre a véleményedet és ne oltogasd a "másik tábort". én nem szólom le a diszkósokat, a gothokat, a rappereket vagy az opera fanokat. tolerancia..hallottál már erről a szóról? emberek vagyunk emberi tulajdonságokkal, világnézetekkel, melyek SOHA nem egyeznek. az én baráti társaságomban és ismeretségi körömben egyaránt megtalálhatók leszbikusok,melegek, hungaristák, skinheadek, elvont művészek, metálosok, plázacicák, stréberek. tudod, mi a közös bennük? semmi. az, hogy elvagyok velük és soha nem jutna eszembe kritizálni őket azért, amit képviselnek vagy bírnak. azt kell nézni, aki..nem azt, ami.

16/L

2009. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 A kérdező kommentje:

a discosok mióta segrázó melegek te idióta?

elvagy tévedve bazzmeg

am a szöveged végébe igazad van

2009. dec. 18. 17:36
 53/106 anonim ***** válasza:
87%

Hm... hogy is van ez ? Te fikázhatod a rockerek, de mi nem a discosokat ?

Ba.zd meg...

2009. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 A kérdező kommentje:

Én am békét szeretnék legjobban de inkább ezeke fikáznak minket.Be is vallottam rock zene nagyobb szám sokkal jobb egyértelmü meg lenegdás a disco az csak egy rövid ujj kis durranás hamar elmúlik majd vagy átalakul...De szerintem van előnye is jobba a hajviselete meg stílusa ruhák is

De rockerek összetartóbbak áttalába de discosok nem feltünőek beleolvadnak az átlag emberekben nincs semmi exrta rajtuk a rózsaszin póló meg alapozo meg meleg és seggrázo akkora hülyeség mikor odafigyelnek magukra gyúrna meg netán szoliznak kicsit többet figyelnek öltözködésre kelleténél.Meg rockerek mélyebben jobb fejek meg normálisabbak nem beképzeltek meg nem csak magukkal foglalkoznak hanem egymással miután megismertem a sulibol a rockereke jo fejek meg minden csak nem mutatják ki hanem inkább durváskodnak rosszalkodnak igy kicsapják őket.

2009. dec. 18. 18:07
 55/106 anonim ***** válasza:
56%
A 16:43-as válaszolóval maximálisan egyetértek :D
2009. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
55%
azért amit kiirtál link, az megalázó szám(om)unkra, mert egyáltalán nem ijen sz@r nak tűnik a rock világ...és nem kell hasonlitgatni!!!! mert b@ssza meg a diszkóba a kib@szott vizuális hatás a lényeg meg a tucc tucc meg h rázod plcsád, de rock ba meg az érzelmek és a művészi alkotások.....
2010. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim válasza:
61%

Az az igazság, hogy Te kedves kérdező semmit nem tudsz arról, hogy mi hogyan bulizunk. Ez a nevetséges link amit ide kitettél mire jó? A képek a "mi partynk"-ról nem a buliról vannak, hanem buli előtti és utáni helyszinekről keszültek, a tiétek meg valami megatechnoizéről, ami valljuk be messze áll egy olyan diszkótól ahova hétvégente eljárnak a szórakozni vágyók.

Abból, hogy nem tudod milyenek vagyunk, következik, hogy nem tudod azt sem, vannak-e nálunk jó csajok vagy nincsenek. Pedig vannak, hidd el. Lehethogy Te ezt nehezebben veszed észre, mert a diszkóban már megszoktad, hogy ki van rakva minden. A mi szépségünk kissé rejtettebb, de ott van. Ez nem úgy működik, hogy egy bizonyos szint alatt a lányokat nem engedik be a diszkóba és ezárt jobb hijján járnak koncertre, hanem ezt a fajta zenét szeretik és ennyi.

2010. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 A kérdező kommentje:
IGAZAD VAN ELREJTIK MERT SZÉGYELLIK NINCS MIT MEGMUTATNI HÁHH XD
2010. jan. 10. 13:03
 59/106 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az a fura, hogy eddig egy olyan komment sem érkezett, aki a discot imádná. Ja, tényleg, csak a rockerek kockák. No comment.
2010. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
69%

Szánalmas f@sszopó vagy ember!!

Én mind2 zenét szeretem de csak ha tényleg van miért mert a 2 órás tuctictuctic zenék egy nagy rakás fosook... de ha Te kedves kérdező így mutatod be a 2 műfajt az arra utal h egy szerencsétlen diszkópatkány vagy... Meg amúgy is, ha nincs rock (RÉGEBBI) lehet nincs az a zene amit te istenítesz ;)

Jó megértem, most a disco a divat, a rock az "elavult" de nem kéne lefikázni... Régen az volt most ez van...

Te meg "kedves" kérdező ennyi vagy... és még sajnos sok más hozzád hasonló ember is...

2010. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!