Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

A kislányomnak alkalmi cipőt nézegettem a neten hozzánk közel eső boltokat stb.

Mindenesetre ledöbbentem mikor rámentem egy.két külföldi oldalra és magassarkút árulnak gyerekek számára.

pl ilyeneket.

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem ez elég fura dolog hogy óvodásokra való magassarkú cipőket gyártanak.És mivel gyártják őket van is rá kereslet.nem tudom hogy sok szülő ennyire szadista hogy ilyen cipőket ad a kislányára?



2014. márc. 30. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat en se adnam a lanyomra. De ez meg "semmi". En jomultkorjaban 5evesekre lattam tangat. Hihetetlen komolyan
2014. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tanga 5 évesekre! Hát az még dúrvább mint a gyerek magassarkúk.

Nem tudom de valahogy tanga meg magassarkú a gyerekre valahogy nem normális az ilyen szülő aki ilyeneket ad agyerekére ráadásul sokan még napi viseletre is.

2014. márc. 30. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom, ez durva..emlékszem, amikor még én ovis voltam, voltam egy "kopogós" ünneplő cipőm, amit imádtam, hogy kopogott, de ugyanolyan alacsony sarka volt, mint a többi cipőmnek. Akkor az még nagy dolog volt, most meg magassarkú, jesszus..
2014. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En se adnam egyiket se a gyerekre az tuti
2014. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát gyerekre én se adnám, de nekem, akinek 16 évesen még mindig 32-es lába, van hasznos lehet.
2014. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azzal nincs is gond hogy kis lábad van.De ezek amiket linkeltem kimondottan gyerekeknek szánt magassarkú cipők.

Egy kis segítség neked utólsó

Amúgy gyártanak minden féle magassarkút kicsi és nagy méretben egyaránt.Nekem is kicsi 33 lábam van és találok a méretemben magassarkú cipőt.

Én ezeknél szoktam venni igaz nem túl nagy a választék de jobb mint a semmi

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 2. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!